Doradca ds. OZE / Kanał Sprzedaży Indywidualnej

Nieujawniona

Przedstawiciel Medyczny

Samochód Baza kontaktów

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta - Piła

Nieujawniona

Doradca Techniczno-Handlowy - pompy ciepła

AAS sp zo.o.

999

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

5

Lokalizacja

Poznań

Orientacja na działanie Negocjacje Tworzenie procesów sprzedażowych

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy

(pompy ciepła)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż urządzeń oferowanych przez firmę zgodnie z założonym planem sprzedażowym
  • doradztwo techniczne w zakresie doboru pomp ciepła Fujitsu i lub centrali wentylacyjnych
  • pozyskiwania nowych klientów i obszarów sprzedaży (B2B)
  • współpraca i utrzymywanie regularnych kontaktów z klientami firmy (instalatorzy, dystrybutorzy, projektanci instalacji)
  • przygotowywanie ofert techniczno-handlowych
  • pozyskiwanie informacji o nowych inwestycjach i przetargach
  • wjazdy służbowe i bezpośrednie spotkania z klientami

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w pracy w branży HVAC (preferowane w sprzedaży pomp ciepła)
  • znajomość zagadnień z dziedziny OZE
  • znajomość pakietu MS Office (mile widziane środowiska AutoCAD)
  • ważne prawo jazdy kat. B
  • nastawienie na wynik
  • dobra organizacja własnej pracy
  • wysokie zdolności komunikacyjne i negocjacyjne

To oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta
  • atrakcyjne warunki płacowe - podstawa wynagrodzenia 5-6 tys. netto + premie kwartalne
  • samochód służbowy marki Toyota (również do użytku prywatnego)
  • zadaniowy czas pracy (w pełni wyposażone biuro czynne w godzinach 8-16)
  • laptop, telefon komórkowy
  • udział w PPE (gdzie tylko Pracodawca odprowadza 3,5% wartości brutto wynagrodzenia zasadniczego na konto emerytalne pracownika w PZU)
  • szeroki dostęp do szkoleń, konferencji, biblioteki firmowej (wewnętrzne szkolenia techniczne w ramach własnej Akademii)
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa ubezpieczenie)
  • wyjazdy motywacyjne (również zagraniczne)

Opis systemu sprzedaży

Sprzedaż bezpośrednio na inwestycję:

  1. Analiza decydentów / projektu – kontakt z projektantem czy inwestorem
  2. Przygotowanie oferty doboru urządzeń (projekt techniczny + wycena)
  3. Udział w przetargu czy nadzór nad realizacją zamówienia do realizacji montażu

Sprzedaż pośrednia:

  1. Wyszukiwanie firm, hurtowni instalacyjnych, firmy budowlanych, instalacyjnych zainteresowanych sprzedażą dealerską urządzeń
  2. Odpowiedzialność za obsługę techniczną i handlową (realizacja zamówień, rozliczenia, akcje marketingowe, szkolenia)

Przewagi konkurencyjne w zakresie sprzedawanych produktów

  • 10-letnia gwarancja na urządzenia
  • odpowiedź na programy Eco i zielona energia
  • wysokie walory energetyczne / oszczędność
  • jakość i cena