Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Kierownik Sklepu - Nowy Elektromarket NOWA

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty

Konsultant/-ka w Sklepie Firmowym T-Mobile w Krakowie (Galeria Krakowska)

Nieujawniona

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Przedstawiciel handlowy

Agencja Pracy Sparta Sp. z o.o.

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Umowa Agencyjna

Umowa zlecenia

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Kraków

Pozyskiwanie nowych klientów, oraz prowadzenie rozmów handlowych Utrzymywanie długofalowych relacji oraz stałe dbanie o satysfakcję klienta Realizowanie celów sprzedażowych i raportowanie podjętych działań

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Agencja Pracy Sparta Sp. z o.o. jest rozwijającą się firmą w branży doradztwa personalnego. Specjalizujemy się w profesjonalnym dostarczaniu kompetentnych pracowników tymczasowych naszym Klientom. Kluczem do naszego sukcesu są wspaniali ludzie i spartańska biznesowa waleczność! Szukamy osoby, która swoimi kompetencjami i zaangażowaniem, wzmocni nasz zespół na polu sprzedaży.

Dołącz do nas jeśli odpowiadają Ci poniższe obowiązki i masz oczekiwane przez nas kwalifikacje na stanowisko:

Główne obowiązki

  • realizowanie celów sprzedażowych i raportowanie podjętych działań;
  • pozyskiwanie nowych klientów, oraz prowadzenie rozmów handlowych;
  • utrzymywanie długofalowych relacji oraz stałe dbanie o satysfakcję klienta;
  • umacnianie pozycji Firmy na rynku i stosowanie wymaganych standardów sprzedażowych;
  • monitorowanie rynku w zakresie działań konkurencji;

Wymagania

  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe;
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta na podobnym stanowisku;
  • uczciwość, zaangażowanie i motywacja do pracy;
  • umiejętność planowania i organizacji czasu pracy;
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • znajomość pakietu Ms Office;
  • czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie;
  • atrakcyjny system wynagrodzeń w zależności od posiadanych umiejętności (podstawa plus system prowizyjno-premiowy);
  • szkolenie produktowe oraz sprzedażowe;

Twój rozwój personalny jest dla Ciebie tak samo ważny, jak dla nas.