Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty

Konsultant/-ka w Sklepie Firmowym T-Mobile w Krakowie (Galeria Krakowska) NOWA

Nieujawniona

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Nieujawniona

Key Account Manager

Baza kontaktów

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Specjalista ds. Techniczno-Handlowych z j.angielskim

AiFO Group

44

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Bochnia

Budowanie relacji Techniczne, analityczne myślenie Orientacja na działanie

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

AiFO KOMPONENTY – jest jedyną taką firmą w Polsce a trzecią pod względem wielkości w Europie zajmującą się produkcją oraz dystrybucją szerokiego asortymentu produktowego wykorzystywanego do produkcji urządzeń chłodniczych i gastronomicznych.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Europa – dział exportu

Do pracy z Klientem B2B w projektowym procesie sprzedaży. Szukamy komunikatywnych i pewnych siebie osób z technicznym i analitycznym sposobem myślenia.

Będziesz odpowiedzialny(-a) za:

  • Obsługę dotychczasowych Klientów (najczęściej są to rozmowy z Kupcami i Konstruktorami) polegającą na: poznaniu potrzeb klienta i możliwości współpracy, przygotowywaniu ofert handlowych, prowadzeniu negocjacji, raportowaniu każdego z etapów, weryfikacji swoich działań oraz wyciąganiu wniosków)
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, samodzielne prowadzenie działań prospectingowych
  • Wyjazdy delegacyjne - Spotkania i wizyty u obecnych oraz nowych Klientów
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji w sposób analityczny i rozważny,
  • Raportowanie wyników pracy w systemie CRM według wytycznych kierownika działu handlowego

Oczekujemy od Ciebie:

  • Dwuletniego doświadczenia w pracy z Klientem B2B, (mile widziane, ale nie zamykamy możliwości współpracy z mniej doświadczoną osobą)
  • Skutecznej komunikacji i umiejętności budowania długotrwałych relacji z Klientami,
  • Samodzielności i systematyczności w wypełnianiu powierzonych zadań,
  • Znajomości języka angielskiego pozwalająca na swobodne prowadzenie rozmów handlowych (min. B2) – dla pracownika do działu exportu.
  • Wykształcenia średniego lub wyższego technicznego
  • Znajomości branży chłodniczej będzie mile widziana
  • Prawo jazdy kat B,
  • Otwartości na podróże służbowe, które są częścią pracy na tym stanowisku

A w zamian za to gwarantujemy:

  • Dostęp do najnowszej wiedzy handlowej. Na co składa się stały udział w szkoleniach handlowych prowadzone przez liderów szkoleniowych.
  • Wewnętrzne szkolenia produktowe, konsultacje wykorzystujące wiedzę doświadczonych współpracowników i poprawiające atmosferę w firmie,
  • Udział w największych targach branżowych w Europie i na świecie, które dają szanse na pozyskanie kontaktów i klientów z całego świata,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wyliczane według jasnego i zaakceptowanego programu wynagrodzeń – podstawa + prowizja miesięczna adekwatna do wyników, premia roczna dla najlepszych,
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest liderem w swojej branży w Europie,
  • Praca w nowoczesnym biurze w Bochni lub Krakowie,
  • Wszystkie niezbędne wyposażenie do wykonywania pracy, w tym: telefon, laptop, samochód służbowy,
  • Możliwy półelastyczny czas pracy ustalany po okresie próbnym

Dodatkowo możesz liczyć u nas na:

  • Dofinansowanie szerokiej oferty zajęć sportowych,
  • Dofinansowanie kształcenia (szkoleń językowych, kursów branżowych, etc),
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe,
  • Wyjazdy i spotkania integracyjne,
  • Codziennie pyszna kawa i świeże owoce w biurze

Wszystkich zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych i zapraszamy do rozmowy.

Administratorem danych jest AiFO Group sp.j. z siedzibą w Bochnia 32-700, ul. Łany 23. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.