Specjalista ds. Techniczno-Handlowych z j.angielskim

AiFO Group

44

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzeda┼╝y

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Bochnia  - 1 wakat

Budowanie relacji Techniczne, analityczne my┼Ťlenie Orientacja na dzia┼éanie

Opis stanowiska

AiFO KOMPONENTY – jest jedyn─ů tak─ů firm─ů w Polsce a trzeci─ů pod wzgl─Ödem wielko┼Ťci w Europie zajmuj─ůc─ů si─Ö produkcj─ů oraz dystrybucj─ů szerokiego asortymentu produktowego wykorzystywanego do produkcji urz─ůdze┼ä ch┼éodniczych i gastronomicznych.

W zwi─ůzku z dalszym dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Europa – dzia┼é exportu

Do pracy z Klientem B2B w projektowym procesie sprzeda┼╝y. Szukamy komunikatywnych i pewnych siebie osób z technicznym i analitycznym sposobem my┼Ťlenia.

B─Ödziesz odpowiedzialny(-a) za:

  • Obs┼éug─Ö dotychczasowych Klientów (najcz─Ö┼Ťciej s─ů to rozmowy z Kupcami i Konstruktorami) polegaj─ůc─ů na: poznaniu potrzeb klienta i mo┼╝liwo┼Ťci wspó┼épracy, przygotowywaniu ofert handlowych, prowadzeniu negocjacji, raportowaniu ka┼╝dego z etapów, weryfikacji swoich dzia┼éa┼ä oraz wyci─ůganiu wniosków)
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, samodzielne prowadzenie dzia┼éa┼ä prospectingowych
  • Wyjazdy delegacyjne - Spotkania i wizyty u obecnych oraz nowych Klientów
  • Monitorowanie rynku i dzia┼éa┼ä konkurencji w sposób analityczny i rozwa┼╝ny,
  • Raportowanie wyników pracy w systemie CRM wed┼éug wytycznych kierownika dzia┼éu handlowego

Oczekujemy od Ciebie:

  • Dwuletniego do┼Ťwiadczenia w pracy z Klientem B2B, (mile widziane, ale nie zamykamy mo┼╝liwo┼Ťci wspó┼épracy z mniej do┼Ťwiadczon─ů osob─ů)
  • Skutecznej komunikacji i umiej─Ötno┼Ťci budowania d┼éugotrwa┼éych relacji z Klientami,
  • Samodzielno┼Ťci i systematyczno┼Ťci w wype┼énianiu powierzonych zada┼ä,
  • Znajomo┼Ťci j─Özyka angielskiego pozwalaj─ůca na swobodne prowadzenie rozmów handlowych (min. B2) – dla pracownika do dzia┼éu exportu.
  • Wykszta┼écenia ┼Ťredniego lub wy┼╝szego technicznego
  • Znajomo┼Ťci bran┼╝y ch┼éodniczej b─Ödzie mile widziana
  • Prawo jazdy kat B,
  • Otwarto┼Ťci na podró┼╝e s┼éu┼╝bowe, które s─ů cz─Ö┼Ťci─ů pracy na tym stanowisku

A w zamian za to gwarantujemy:

  • Dost─Öp do najnowszej wiedzy handlowej. Na co sk┼éada si─Ö sta┼éy udzia┼é w szkoleniach handlowych prowadzone przez liderów szkoleniowych.
  • Wewn─Ötrzne szkolenia produktowe, konsultacje wykorzystuj─ůce wiedz─Ö do┼Ťwiadczonych wspó┼épracowników i poprawiaj─ůce atmosfer─Ö w firmie,
  • Udzia┼é w najwi─Ökszych targach bran┼╝owych w Europie i na ┼Ťwiecie, które daj─ů szanse na pozyskanie kontaktów i klientów z ca┼éego ┼Ťwiata,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wyliczane wed┼éug jasnego i zaakceptowanego programu wynagrodze┼ä – podstawa + prowizja miesi─Öczna adekwatna do wyników, premia roczna dla najlepszych,
  • Stabilne zatrudnienie na umow─Ö o prac─Ö w nowoczesnej i dynamicznie rozwijaj─ůcej si─Ö firmie, która jest liderem w swojej bran┼╝y w Europie,
  • Praca w nowoczesnym biurze w Bochni lub Krakowie,
  • Wszystkie niezb─Ödne wyposa┼╝enie do wykonywania pracy, w tym: telefon, laptop, samochód s┼éu┼╝bowy,
  • Mo┼╝liwy pó┼éelastyczny czas pracy ustalany po okresie próbnym

Dodatkowo mo┼╝esz liczy─ç u nas na:

  • Dofinansowanie szerokiej oferty zaj─Ö─ç sportowych,
  • Dofinansowanie kszta┼écenia (szkole┼ä j─Özykowych, kursów bran┼╝owych, etc),
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe,
  • Wyjazdy i spotkania integracyjne,
  • Codziennie pyszna kawa i ┼Ťwie┼╝e owoce w biurze

Wszystkich zainteresowanych kandydatów prosimy o przes┼éanie dokumentów aplikacyjnych i zapraszamy do rozmowy.

Administratorem danych jest AiFO Group sp.j. z siedzib─ů w Bochnia 32-700, ul. ┼üany 23. Dane zbierane s─ů dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyra┼╝enia przez Pani─ů/Pana wyra┼║nej i dobrowolnej zgody tak┼╝e dla potrzeb przysz┼éych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dost─Öpu do tre┼Ťci swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie okre┼Ťlonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyra┼║nej zgody.

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona