Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (klasyczna galwanotechnika)

Atotech Poland Sp. z o.o.

40000

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Zachodniopomorskie  - 1 wakat

Znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego w stopniu dobrym Wykszta┼écenie wy┼╝sze techniczne, preferowane kierunki: chemia, technologia chemiczna Samodzielno┼Ť─ç i dobra organizacja pracy

Opis stanowiska

O Firmie:

Firma Atotech to najwi─Ökszy na ┼Ťwiecie dostawca rozwi─ůza┼ä oraz urz─ůdze┼ä do klasycznej galwanotechniki (general metal finishing, GMF), produkcji obwodów drukowanych (printed circuit board, PCB) oraz aplikacji pó┼éprzewodnikowych. Jest kluczowym partnerem dla ponad 9000 klientów na ca┼éym ┼Ťwiecie, zatrudnia 4000 ekspertów w ponad 40 krajach.

W codziennej pracy naszym celem jest znalezienie równowagi mi─Ödzy innowacjami przemys┼éowymi a zrównowa┼╝onym rozwojem i op┼éacalno┼Ťci─ů ekonomiczn─ů. Opracowujemy wiod─ůce w bran┼╝y rozwi─ůzania, które pomagaj─ů klientom oszcz─Ödza─ç zasoby i zmniejsza─ç ilo┼Ť─ç odpadów.

Obecnie poszukujemy:

Przedstawiciela Techniczno-Handlowego

(klasyczna galwanotechnika)

Opis Stanowiska:

  • Bie┼╝─ůca wspó┼épraca z klientami w zakresie sprzeda┼╝y technologii oraz urz─ůdze┼ä do klasycznej galwanotechniki, jak równie┼╝ ┼Ťwiadczenie pomocy technicznej na rzecz klienta
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów (ca┼éa Polska)
  • Bie┼╝─ůca analiza rynku
  • Prowadzenie procesu sprzeda┼╝y od momentu pozyskania Klienta poprzez ofertowanie i negocjacje, a┼╝ do dostarczenia rozwi─ůza┼ä i ┼Ťwiadczenia pomocy technicznej
  • Wsparcie posprzeda┼╝owe klienta, budowanie d┼éugoterminowych relacji biznesowych
  • Cykliczne sporz─ůdzanie raportów w systemie CRM

Nasze Oczekiwania:

  • Wykszta┼écenie wy┼╝sze techniczne, preferowane kierunki: chemia, technologia chemiczna, biotechonologia
  • Znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego w stopniu dobrym
  • Do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y B2B i umiej─Ötno┼Ť─ç prowadzenia negocjacji (mile widziane)
  • Znajomo┼Ť─ç bran┼╝y obróbki powierzchni b─Ödzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywno┼Ť─ç oraz umiej─Ötno┼Ť─ç budowania relacji
  • Samodzielno┼Ť─ç i dobra organizacja pracy
  • Gotowo┼Ť─ç do cz─Östych podró┼╝y s┼éu┼╝bowych
  • Prawo jazdy kat. B

Nasza Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umow─Ö o prac─Ö
  • System szkole┼ä wprowadzaj─ůcych
  • Niezb─Ödne narz─Ödzia pracy (telefon, komputer,samochód s┼éu┼╝bowy)
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwoju zawodowego poprzez szkolenia techniczne i analityczne prowadzone przez centra techniczne nale┼╝─ůce do Atotech oraz zewn─Ötrzne firmy
  • Wspieraj─ůcy si─Ö zespó┼é nastawiony na wspó┼éprac─Ö i dzielenie si─Ö wiedz─ů
  • Cykliczne spotkania integracyjno-sprzeda┼╝owe zespo┼éu
  • Pakiet socjalny (m.in.: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku)

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona