Zobacz inne oferty pracy

Doradca handlowy

Brewa Sp. z o.o. sp.k.

25

Kontrakt B2B

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzeda┼╝y

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Mazowieckie, ┼ü├│dzkie  - 1 wakat

Umiej─Ötno┼Ť─ç budowania efektywnych i partnerskich relacji z klientami Proaktywna postawa oraz umiej─Ötno┼Ť─ç negocjacji Determinacja w d─ů┼╝eniu do celu i zaanga┼╝owanie

Opis stanowiska

Poznajmy si─Ö! Dlaczego Brewa?

  1. Je┼Ťli interesuje Ci─Ö OZE, to byli┼Ťmy jednymi z pierwszych, którzy uwierzyli w fotowoltaik─Ö na polskim rynku. Kiedy zaczynali┼Ťmy w 2015 r., w Polsce by┼éo kilka tysi─Öcy elektrowni s┼éonecznych, na koniec roku 2022 ponad 1,2 mln. OZE to przysz┼éo┼Ť─ç i rynek, który ma przed sob─ů ┼Ťwietn─ů przysz┼éo┼Ť─ç. Nasze motto to “samowystarczalno┼Ť─ç w wygodny sposób”.
  2.  Pracujemy na warto┼Ťciach, niektórzy to nazywaj─ů romantyczn─ů sprzeda┼╝─ů. Chcemy obs┼éugiwa─ç klientów w dok┼éadnie ten sam sposób jak sami chcemy by─ç obs┼éugiwani i to robimy, czego dowodem jest fakt, ┼╝e mamy 99% pozytywnych opinii. Sprawd┼║. Nasza kultura organizacyjna opiera si─Ö na zaufaniu, ale wi─Öcej dowiesz si─Ö tutaj https://www.brewa.pl/work/kariera.html.
  3. To wszystko powoduje, ┼╝e nasza skuteczno┼Ť─ç na sprzeda┼╝y wynosi 18-20% w skali roku.
  4. Dbamy o dobrostan nie tylko naszych klientów, pracowników, ale tak┼╝e z ka┼╝dego zamontowanego 1 kWp 5 z┼é przeznaczamy na dzia┼éania spo┼éeczne.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Handlowy

Co powiniene┼Ť umie─ç i jaki powiniene┼Ť by─ç?

  • do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y bezpo┼Ťredniej (mile widziane w bran┼╝y OZE),
  • prawo jazdy kat. B,
  • pro aktywno┼Ť─ç, szukasz rozwi─ůza┼ä, problemy same si─Ö znajd─ů,
  • dobra organizacja pracy - dajemy du┼╝o narz─Ödzi pracy, ale je┼Ťli sam nie jeste┼Ť zorganizowany, to szybko polegniesz,
  • jeste┼Ť samodzielny i potrafisz podejmowa─ç decyzje - dostaniesz mas─Ö wsparcia, ale to przecie┼╝ jasne, ┼╝e dobry handlowiec jest sam sobie sterem, okr─Ötem, ┼╝eglarzem. Wychodzimy z za┼éo┼╝enia, ┼╝e Twój mened┼╝er ma Ci dostarcza─ç narz─Ödzia pracy, a marketing leady.

Czym się będziesz zajmował?

  • obs┼éug─ů klientów w zakresie pomp ciep┼éa, magazynów energii i fotowoltaiki,
  • dzia┼éaniem w 80% na leadach, które samodzielnie generujemy,
  • b─Ödziesz si─Ö du┼╝o uczy┼é - rynek OZE jest ciekawy, ale wymaga ci─ůg┼éego doskonalenia.

Co od nas otrzymasz?

  • na pocz─ůtek otrzymasz przepracowany onboarding - ┼╝adnego rzucania na g┼é─Öbok─ů wod─Ö,
  • elastyczno┼Ť─ç zatrudnienia w oparciu o umow─Ö o prac─Ö lub B2B, sta┼ée wynagrodzenie + prowizja od sprzeda┼╝y,
  • niezb─Ödne narz─Ödzia pracy (samochód, laptop, telefon),
  • kurs j─Özyka angielskiego w godzinach pracy,
  • ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twoich najbli┼╝szych,
  • bud┼╝et na szkolenia ka┼╝dego roku,
  • dodatki i bonusy – m.in. finansowe bonusy na ka┼╝de ┼Ťwi─Öta, wakacje pod grusz─ů, praca w wakacyjne pi─ůtki do 14.00 (p┼éacimy za 8h), dodatkowy dzie┼ä urlopu z okazji urodzin,
  • prac─Ö w firmie, która kieruje si─Ö warto┼Ťciami (samodzielno┼Ť─ç i odpowiedzialno┼Ť─ç, zaufanie i uczciwo┼Ť─ç, profesjonalizm, transparentno┼Ť─ç, wiedz─Ö i nieustanne doskonalenie, partnerstwo).

Dajemy gwarancj─Ö zadowolenia 100%. Co to znaczy? Je┼╝eli przejdziesz rekrutacj─Ö i do┼é─ůczysz do naszego zespo┼éu i po miesi─ůcu stwierdzisz, ┼╝e to nie jest to - rozwi─ů┼╝emy umow─Ö i zap┼éacimy Ci za bie┼╝─ůcy i kolejny miesi─ůc. Jeste┼Ťmy pewni, ┼╝e w takie organizacji handlowej jeszcze nie pracowa┼ée┼Ť/a┼Ť!

Je┼Ťli spe┼éniasz powy┼╝sze wymagania kliknij w przycisk „aplikuj” ­čśŐ

Przewidywana data zatrudnienia: 01.04.2023

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona