Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Nieujawniona

Doradca Klienta NOWA

Podstawa: 6 000 - 10 000 zł
Pensja podstawowa
6 000 - 10 000 zł

Citysolar sp. z o.o.

10

Kontrakt B2B

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy, Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Łódzkie

Organizacja pracy Umiejętności interpersonalne Budowanie relacji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Citysolar to lokalna firma, którą tworzą specjaliści. Zajmujemy się wykonywaniem instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych i biznesowych od A do Z - wspieramy przy pozyskiwaniu preferencyjnego finansowania, montujemy i uruchomiamy instalacje, a także zapewniamy serwis i opiekę posprzedażową.

Gwarantujemy najwyższy poziom wykonania i jakości każdej inwestycji. Posiadamy profesjonalne ekipy montażowe na terenie Województwa Łódzkiego i współpracujemy wyłącznie z certyfikowanymi instalatorami.

Poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

DORADCA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:

  • umiesz budować zaufanie oparte na współpracy i obopólnych korzyściach,
  • potrafisz efektywnie przedstawiać własne stanowisko i stojące za nim interesy,
  • zależy Ci na rozwoju
  • myślisz “wyzwanie” zamiast “problem”,
  • jesteś samodzielny, potrafisz znaleźć rozwiązania i wyjście z trudnych sytuacji
  • posiadasz prawo jazdy kat. B.
  • potrafisz efektywnie pozyskiwać klientów

Twoje obowiązki:

  • spotkania z pozyskanymi przez siebie i umówionymi przez biuro Klientami (50/50)
  • Obsługa klientów biznesowych jak i indywidualnych
  • wykonanie audytów oraz dobór spersonalizowanego rozwiązania do potrzeb Klienta,
  • współpracę z pozostałymi działami firmy w zakresie realizacji inwestycji,
  • raportowanie swoich działań i wyników

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • podstawę + premię uzależnioną od posiadanego doświadczenia
  • wsparcie w postaci leadów
  • laptop oraz niezbędny sprzęt biurowy,
  • ścieżkę rozwoju kariery dopasowaną do Twoich potrzeb,
  • szkolenia podnoszące Twoje umiejętności - sprzedażowe, techniczne
  • dodatkowe benefity (Multisport, prywatna opieka medyczna)
  • pracę w głównej siedzibie firmy w Łodzi
  • Wsparcie sprzedażowe w postaci przygotowania ofert, wizualizacji dla Twoich klientów (skupiasz się tylko na sprzedaży)

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Weryfikacja otrzymanych dokumentów.
  • 1 etap rekrutacji w formie telefonicznej
  • Informacja zwrotna – bez względu na jej wynik
  • Rozmowa stacjonarna
  • Witamy na pokładzie 😊

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij swoje CV.

Czekamy na Ciebie!