Zobacz inne oferty pracy

Doradca Energetyczny

E-NERGIA SP. Z O.O.

10

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzeda┼╝y

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom do┼Ťwiadczenia

2

Lokalizacja

Wielkopolskie, Zachodniopomorskie  - 2 wakaty

Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y Orientacja na dzia┼éanie Negocjacje

Opis stanowiska

Zatrudnimy osob─Ö na stanowisko:

Co b─Ödzie nale┼╝e─ç do Twoich obowi─ůzków?

Praca Doradcy Energetycznego z produktami dotycz─ůcymi energii i gazu dla sektora B2B, wymaga du┼╝ej samodzielno┼Ťci i zaanga┼╝owania w osi─ůganiu wyznaczonych przez siebie celów. Organizacja swojego kalendarza pracy, elastyczno┼Ť─ç w realizacji za┼éo┼╝e┼ä, otwarto┼Ť─ç na edukacj─Ö oraz motywacja w d─ů┼╝eniu do celu, to kompetencje wyró┼╝niaj─ůce profesjonalistów pracuj─ůcych w naszym Zespole. Twoim g┼éównym zadaniem b─Ödzie sprzeda┼╝ energii elektrycznej i gazu w najlepszych ofertach na rynku.

Zakres Twoich działań w codziennej pracy:

  • Sprzeda┼╝ produktów kluczowych dla ka┼╝dego biznesu: energii elektrycznej, gazu ziemnego,
  • Aktywne poszukiwanie Klientów B2B na podleg┼éym terenie,
  • Przygotowywanie analiz i rozwi─ůza┼ä dla Klientów biznesowych z segmentu M┼ÜP,
  • Budowanie marki osobistej opartej na zaufaniu Klienta,
  • Udzia┼é w rozwoju i budowaniu marki na rynku polskim,
  • Dba┼éo┼Ť─ç o najwy┼╝sze standardy obs┼éugi Klienta,
  • Raportowanie wyników sprzeda┼╝y,

Nasze wymagania:

  • Do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y produktów dla sektora B2B min. 2 lata (preferowane bran┼╝owe),
  • Dyspozycyjno┼Ť─ç i pe┼éna mobilno┼Ť─ç (praca w terenie, w siedzibie Klienta),
  • Praktyczna znajomo┼Ť─ç metod przygotowywania kalkulacji cenowych, ofert oraz technik finalizacji i zawierania umów z Klientami,
  • Posiadanie aktywnego prawa jazdy kat. B,

To oferujemy:

  • Partnerska forma wspó┼épracy z pe┼én─ů elastyczno┼Ťci─ů czasu wykonywania czynno┼Ťci zawodowych, praca w domu i w terenie,
  • Bardzo atrakcyjne stawki prowizyjne od sprzeda┼╝y,
  • Praca z rozpoznawalnymi, najwi─Ökszymi markami w swojej bran┼╝y,
  • Wizerunek brokera energetycznego (multibranding),
  • Narz─Ödzia systematyzuj─ůce prac─Ö – rozbudowany CRM oraz wsparcie ca┼éego zarz─ůdu na ka┼╝dym etapie sprzeda┼╝y,
  • Szkolenia, indywidualny system wsparcia, odpowiadania na potrzeby i szlifowanie kompetencji, wszyscy tworzymy zespó┼é.
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwoju w ramach organizacji – budowanie pozycji lidera grupy i zarz─ůdzanie zespo┼éem.

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prze┼Ťlij CV!

Prze┼Ťlij CV oraz za┼é├│┼╝ darmowe konto pracownika

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona