Specjalista ds. sprzedaży z językiem obcym

Nieujawniona

Doradca Techniczno-Handlowy

Podstawa: 5 000 - 13 000 zł
Pensja podstawowa
5 000 - 13 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty
Nieujawniona

Specjalista / Inżynier ds. sprzedaży – branża przemysłowa

Ecol Sp. z o.o.

370

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Rybnik

Budowanie relacji Znajomość technik sprzedaży Komunikatywność

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Ecol Sp. z o.o. działamy od 1991 r. Specjalizujemy się w smarowaniu oraz czyszczeniu instalacji przemysłowych z użyciem technologii hydrodynamicznej czy chemicznej. Dostarczamy usługi smarownicze wspierane nowoczesną diagnostyką olejową. W zakres naszych usług wchodzi również filtracja oleju i chłodziw oraz wymiany olejów i środków smarnych w urządzeniach przemysłowych. Usługi smarownicze kierujemy również do branży wiatrowej, dostarczając kompleksowe rozwiązania obejmujące dostawę środków smarnych, serwis olejowy, diagnostykę olejową i usługi szkoleniowo-consultingowe. Oferujemy rozwiązania IT wspomagające utrzymanie ruchu w zakładach przemysłowych, które znacząco wpływają na obniżenie kosztów eksploatacji parku maszynowego. Jesteśmy branżowym dystrybutorem środków smarnych LOTOS Oil dla przemysłu.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Specjalista / Inżynier ds. sprzedaży

(branża energetyczna/przemysłowa)

Proponujemy pracę w prężnie działającej i dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku. Nastawiamy się na wyzwania standardów przemysłu 4.0 oraz wdrażanie nowych technologii.

W naszej firmie już pierwszego dnia poczujesz się jak u siebie, ponieważ kierownik krok po kroku wprowadzi Cię w Twoje obowiązki, a doświadczeni koledzy przekażą Ci przydatne wskazówki.

Dołączając do zespołu, będziesz odpowiedzialny za:

  • sprzedaż usług związanych z Utrzymaniem Ruchu/Serwisu Smarowniczego
  • wyjazdy handlowe oraz wizje lokalne
  • prowadzenie rozmów handlowych z Klientami biznesowymi
  • prezentację oferty produktowej oraz przygotowywanie ofert dla Klientów
  • negocjowanie warunków zawieranych transakcji
  • analizę rynku oraz monitoring działań konkurencji
  • dbanie o budowanie i utrzymywanie więzi z istniejącymi Klientami
  • prowadzenie działań zmierzających do pozyskiwania nowych Klientów
  • sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy
  • udział w targach i konferencjach
  • współpracę z poszczególnymi komórkami firmy

Nasze oczekiwania:

  • znajomość branży przemysłu chemicznego lub petrochemicznego – warunek konieczny
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • prawo jazdy kat. B
  • praktyczna znajomość technik sprzedaży
  • umiejętność przygotowania pisemnych ofert i prezentacji
  • doświadczenie w pracy zespołowej
  • dyspozycyjność
  • konsekwencja w dążeniu do realizacji celów
  • wysoka komunikatywność
  • zdolności negocjacyjne i perswazyjne
  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • sumienność
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę
  • premie i nagrody
  • możliwość awansu
  • wsparcie doświadczonego pracownika na etapie szkolenia wstępnego
  • program poleceń pracowniczych
  • finansowane przez nas ubezpieczenie NNW oraz dobrowolne ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekę medyczną realizowaną przez PZU (pakiet medyczny obejmuje m.in. darmowe korzystanie z: profilaktycznych badań krwi, badań z zakresu EKG, RTG, USG, TK, NMR, zabiegów ambulatoryjnych, szczepień przeciwko grypie sezonowej, korzystanie z wizyt bez skierowania do 30 lekarzy specjalistów)
  • dostęp do pracowniczego programu emerytalnego
  • kartę MultiSport
  • podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia
  • bogaty pakiet socjalny: premie świąteczne, nieoprocentowane pożyczki, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży, wyprawka szkolna, Mikołajki