Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta - Umowa zlecenie

Konsultant /-ka w Sklepie Firmowym T-Mobile w Zielonej Górze (CH Focus Mall)

Nieujawniona

Doradca ds. OZE / Kanał Sprzedaży Indywidualnej

Baza kontaktów

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty
Nieujawniona

Doradca klienta- umowa zlecenie

Nieujawniona

Przedstawiciel Medyczny

Samochód Baza kontaktów

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty

Nieujawniona

Doradca techniczno - handlowy (z językiem niemieckim)

Ekoenergetyka-Polska S.A.

340

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Zielona Góra

Kluczowe umiejętności

Wiedza z zakresu elektrotechniki Negocjacje Język niemiecki

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Jesteśmy firmą technologiczną, a nasze innowacyjne projekty B+R rozwijają elektromobilność w skali globalnej.  Unikalne know-how tworzone przez naszych pracowników pozwala nam zmieniać oblicze komunikacji wprowadzając zeroemisyjny transport do miast na całym świecie. Byliśmy prekursorami rynku emobility, a teraz  dzięki zdobytemu doświadczeniu  - osiągamy technologiczne przywództwo w światowym megatrendzie jakim jest E-MOBILITY :)

Chcesz być częścią eRewolucji?

Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:

  • wsparcie w przygotowaniu ofert handlowych (opracowanie części merytoryczno-technicznej);
  • spotkania organizacyjno - techniczne z klientami;
  • doradztwo w zakresie rozwiązań technologicznych;
  • spotkania handlowe i negocjacyjne;
  • udział w targach oraz konferencjach branżowych;
  • wsparcie w pozyskiwaniu sieci i utrzymywanie kontaktów biznesowych;
  • raportowanie kierownikowi działu doradztwa techniczno-handlowego.

Profil Kandydata:

  • preferowane wyższe (kierunki techniczne);
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 2 lata;
  • min. podstawowa wiedza z zakresu elektrotechniki;
  • prawo jazdy kat. B;
  • znajomość j. niemieckiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny;
  • komunikatywna j. angielskiego - mile widziana;
  • umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność;
  • komunikatywność.

Oferujemy:

  • praca w firmie, której produkty są innowacyjne, a branża przyszłościowa;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansów wewnętrznych;
  • praca w zgranym zespole, który dzieli się wiedzą;
  • pakiet Medyczny w Grupie LuxMed;
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych;
  • dofinansowanie karty Medicover Sport i sportowej integracji;
  • korzystne ceny posiłków na Ekoen;
  • płatny program poleceń pracowników produkcyjnych;
  • przyjazne środowisko pracy.

KLAUZULA INFORMACYJNA

1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest EKOENERGETYKA – POLSKA Spółka Akcyjna, adres: ul. Nowy Kisielin – A. Wysockiego 8, 66-002 Zielona Góra, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000846229, o kapitale zakładowym 148.800,00 złotych wpłacony w całości, NIP: 9731013938, REGON: 081115852.
2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych można uzyskać pod adresem rodo@ekoenergetyka.com.pl.
3.
Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko pracy, na które kandydat aplikuje, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a), czyli zgody na przetwarzanie danych oraz art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO), w związku z art. 22¹ § 1 Kodeksu Pracy.
4. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania rekrutacji, a następnie przez okres 1 roku od zakończenia rekrutacji. Wysłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych w niej zamieszczonych w procesie rekrutacyjnym, do którego kandydat przystępuje.
5. W przypadku wyrażenia przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji, dane będą przetwarzane przez okres 2 lat od momentu udzielenia zgody.
6. Dostęp do danych osobowych kandydatów mogą mieć: osoby upoważnione przez Administratora; podmioty, którym Administrator powierzył przetwarzanie danych osobowych (podmioty przetwarzające) na podstawie zawartych umów m.in. firmy księgowo-kadrowe, kancelarie prawne, firmy świadczące usługi IT, firmy doradcze; podmioty, którym Administrator zobowiązany jest udostępniać dane na podstawie przepisów prawa.
7. Może Pan/Pani skorzystać z prawa dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
8. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9. Przysługuje Panu/Pani prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
10. Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy jest niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji, podanie danych w szerszym zakresie ma charakter dobrowolny.