Kierownik Sklepu - Nowy Elektromarket

Doradca klienta

Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Key Account Manager

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta - Piła

Nieujawniona

Specjalista ds. kredytów hipotecznych

FENIKS SP.ZO.O.

10

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Poznań

Zarządzanie swoim czasem pracy Orientacja na działanie Budowanie relacji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Kancelaria Gospodarcza Feniks - Jesteśmy niezależnymi ekspertami finansowymi, działającymi z sukcesami od 2010 roku. Nasze usługi skupiają się głównie na pomocy przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym w zakresie prawa finansowego. Nie znając bowiem otaczających nas możliwości, tracimy potencjalne szanse na rozwój firmy albo skuteczne zażegnanie problemów.

Misją Kancelarii Feniks jest otwieranie możliwości, jakie daje nam nowoczesne prawo poprzez świadczenie najwyższej jakości usług na zasadach wynagrodzenia za sukces.

Więcej o nas na www.kancelariafeniks.com

Usługi jakie świadczymy to:

  • kredyty hipoteczne
  • pożyczki unijne
  • dotacje unijne
  • restrukturyzacje
  • upadłości konsumenckie
  • księgowość
  • usługi prawne i doradztwo gospodarcze
  • finansowanie.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • umiejętne budowanie relacji z klientami i partnerami handlowymi,
  • udział w organizowanych kampaniach marketingowo – sprzedażowych,
  • profesjonalne badanie potrzeb i dopasowanie ofert dla wybranego klienta,
  • aktywna sprzedaż kredytów hipotecznych,
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów,
  • obsługa dostarczonych leadów,
  • kompleksowa obsługa sprzedażowa i posprzedażowa Klientów z segmentu hipotecznego,
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, budowanie długotrwałych relacji biznesowych oraz efektywna realizacja celów sprzedażowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta w zakresie produktów hipotecznych,
  • ugruntowana wiedza produktowa i procesowa w obszarze produktów hipotecznych,
  • umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji z Klientami,
  • nastawienie na realizację zadań i osiąganie założonych celów biznesowych,
  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy,
  • inicjatywa i elastyczność w działaniu,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziane doświadczenie w sektorze bankowym na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / B2B / umowa zlecenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia produktowe, sprzedażowe, wsparcie merytoryczne,
  • pracę w firmie z dużym potencjałem biznesowym,
  • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji i awansu,
  • podstawowe narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód służbowy),
  • system motywacyjny oparty na ocenie indywidualnych osiągnięć,
  • gotowe leady.