Przedstawiciel handlowy

G-CON Sp. z o.o.

Kontrakt B2B

Umowa o prac─Ö

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

< 1 roku

Lokalizacja

Podkarpackie

Zarz─ůdzanie swoim czasem pracy Pozyskanie klienta Umiej─Ötno┼Ťci sprzeda┼╝owe

Opis stanowiska

G-CON Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijaj─ůc─ů si─Ö firm─ů ┼Ťwiadcz─ůc─ů us┼éugi w zakresie kompleksowych rozwi─ůza┼ä mobilnych zabezpiecze┼ä sanitarnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnobrzeg

Co b─Ödzie nale┼╝a┼éo do obowi─ůzków pracownika?

  • aktywna sprzeda┼╝ produktów spó┼éki
  • profesjonalna, kompleksowa obs┼éuga handlowa: przygotowanie ofert i umów, negocjowanie warunków itp.
  • analiza rynku i rozwój sieci klientów
  • realizacja planów sprzeda┼╝owych
  • budowanie d┼éugofalowych relacji z klientami
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • kontrola rozlicze┼ä z kontrahentami

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • wykszta┼écenie min. ┼Ťrednie
  • umiej─Ötno┼Ť─ç pracy w zespole
  • umiej─Ötno┼Ť─ç pozyskiwania nowych klientów i podtrzymywania d┼éugofalowych relacji
  • dyspozycyjno┼Ť─ç i gotowo┼Ť─ç do pracy w terenie
  • silna motywacja do pracy, dynamizm w dzia┼éaniu oraz zdolno┼Ťci negocjacyjne
  • otwarto┼Ť─ç i ┼éatwo┼Ť─ç w nawi─ůzywaniu kontaktów interpersonalnych
  • dobra organizacja czasu pracy oraz systematyczno┼Ť─ç
  • prawo jazdy kat. B
  • do┼Ťwiadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • znajomo┼Ť─ç bran┼╝y kontenerowej
  • znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego na poziomie B1

Co oferujemy swoim pracownikom?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o prac─Ö
  • prac─Ö w do┼Ťwiadczonym, dynamicznym zespole
  • samochód s┼éu┼╝bowy po okresie próbnym oraz inne niezb─Ödne narz─Ödzia do pracy
  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • przyjazn─ů atmosfer─Ö pracy
  • wsparcie w postaci leadów - cz─Ö┼Ťciowe

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb─Ödnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez G-CON Sp. z o.o. z siedzib─ů w Warszawie zgodnie z ustaw─ů z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocze┼Ťnie wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie przez og┼éoszeniodawc─Ö moich danych osobowych na potrzeby przysz┼éych rekrutacji.

Informujemy, ┼╝e Administratorem danych jest G-CON Sp. z o.o. z siedzib─ů w Warszawie przy ul. Eugeniusza Boche┼äskiego „Duba┼äca” 6. Dane zbierane s─ů dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dost─Öpu do tre┼Ťci swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie okre┼Ťlonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowi─ůzkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: 3 500 - 4 500 zł