Przedstawiciel Handlowy

Instrumenty Geodezyjne Tadeusz Nadowski Sp.J.

6

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

1

Liczba wakatów

Lokalizacja

Śląskie  - 1 wakat

Kluczowe umiejętności

Język angielski Pracowitość dyspozycyjność Komunikatywność

Opis stanowiska

Instrumenty Geodezyjne Tadeusz Nadowski Sp.J. z siedziba w Tychach – właściciel prywatnej Sieci Stacji Referencyjnych NadowskiNET oraz  autoryzowany przedstawiciel urządzeń SinoGNNS by ComNav  poszukuje kandydatów na stanowisko:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy- Geodeta, inżynier sprzedaży

Miejsce pracy: woj. śląskie, opolskie

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sprzedaż bezpośrednią i pośrednią sprzedaż systemów SinoGNSS firmy ComNav, nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z Klientami, utrzymanie i nawiązanie nowych relacji handlowych z użytkownikami Prywatnej Sieci Stacji Referencyjnych NadowskiNET, udzielanie wsparcia technicznego z zakresu obsługi systemów GNSS.

Wymagania:

  • Wykształcenie geodezyjne
  • Prawo jazdy kat.B
  • Umiejętność aktywnego pozyskiwania klientów
  • Komunikatywność i pracowitość
  • Dyspozycyjność
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Handlowca

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawą i samodzielną pracę
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij swoje CV!

Instrumenty Geodezyjne Tadeusz Nadowski Sp.J. zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko do wybranych kandydatów.

Prosimy o dołaczenie do aplikacji następjuącej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji , zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie danych Osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883”.

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona