Niestety oferta pracy, kt├│r─ů przegl─ůdasz ju┼╝ wygas┼éa.

Samoch├│d Baza kontakt├│w

Doradca Ubezpieczeniowy

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

SPECJALISTA DS. SPRZEDA┼╗Y SPRZ─śTU MEDYCZNEGO NOWA

Samoch├│d Baza kontakt├│w
  • BTL Polska
  • B2B
  • Zdrowie - Produkty i us┼éugi medyczne
  • 16-06-2021

Jobs+

10

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Szczecin

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

Pozyskiwanie klientów Sprzedaż b2b Sprzedaż usług

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Nazywamy si─Ö Jobs+ i w tym procesie rekrutacyjnym wspieramy inn─ů agencj─Ö pracy tymczasowej, która specjalizuje si─Ö w pozyskiwaniu pracowników ze Wschodu (Ukraina, Bia┼éoru┼Ť, Gruzja, Mo┼édawia, Rosja i Azerbejd┼╝an) i legalizacj─ů ich zatrudnienia w Polsce.

Miejsce pracy: Szczecin

G┼éówne zadania:

  • pozyskiwanie klientów (us┼éugi leasingu pracowniczego i pracy tymczasowej)
  • negocjowanie warunków wspó┼épracy z klientami
  • przygotowywanie prezentacji oraz ofert handlowych
  • analiza rynku i monitorowanie dzia┼éa┼ä konkurencji
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o prac─Ö na pe┼éen etat (umowa bezpo┼Ťrednio z Pracodawc─ů)
  • prac─Ö w siedzibie firmy w Szczecinie + wyjazdy do klientów, kiedy sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli
  • system wynagrodzenia: podstawa + prowizja zale┼╝na od efektów
  • niezb─Ödne narz─Ödzia pracy: samochód s┼éu┼╝bowy, telefon, Ipad

Oczekujemy:

  • do┼Ťwiadczenia w sprzeda┼╝y us┼éug (B2B)
  • znajomo┼Ť─ç bran┼╝y HR (praca tymczasowa, leasing pracowniczy) - mile widziana
  • nastawienie na realizacj─Ö celów i planów sprzeda┼╝owych
  • samodzielno┼Ť─ç i dobra organizacja w┼éasnej pracy
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomo┼Ť─ç j. angielskiego lub niemieckiego b─Ödzie dodatkowym atutem

Brzmi ciekawie?

Prze┼Ťlij swoj─ů aplikacj─Ö i daj nam si─Ö pozna─ç.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772.