Samochód Baza kontaktów

Przedstawciel Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód
  • SIG Sp. z o.o.
  • B2B, B2C
  • Estate - Usługi i produkty dot. budownictwa
  • 19-04-2024
Nieujawniona
Samochód

Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. sprzedaży - Branża FMCG

Samochód Baza kontaktów
  • SMART-HR
  • B2B
  • FMCG - Art. Spożywcze i napoje / karma i art. dla zwierząt
  • 15-04-2024
Nieujawniona

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Sprzedawca Wewnętrzny

  • B2B, B2C
Nieujawniona

Sales and Event Manager

K-VISION Sp. z o.o.

6

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Zdalna, Stacjonarna, Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Gdańsk, Warszawa, Toruń, Poznań

Odpowiedzialność za powierzone zadania i zaangażowanie Chęć pracy w sprzedaży opartej o działania zewnętrzne i budowanie długoterminowych współprac Nastawienie na rozwój i wypełnianie własnych celów

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Jesteśmy K-VISION i wraz z naszymi dwiema markami Time Busters i ASTRANATE podbijamy rynek eventowy w Polsce i na świecie. Świadczymy usługi i doradzamy naszym Klientom w zakresie oprawy multimedialnej wydarzeń, wykorzystania efektu bullet time jako atrakcji eventowej i lead generation, a także drone light show – spektakularnego widowiska będącego alternatywą dla fajerwerków. Jesteśmy małym zespołem, który potrafi robić duże rzeczy. Szukamy osoby energicznej, kreatywnej, wykazującej inicjatywę; osoby, która tak jak my jest zaangażowana w pracę i otwarta na nowe wyzwania. U nas każdy projekt jest inny i nie ma czasu na nudę.

Czy to brzmi jak coś dla Ciebie? Jeśli tak, to aplikuj do nas!

Aktualnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko:

…kogoś, kto doradza Klientom i ogarnia tematy!

Masz doświadczenie w sprzedaży B2B, ale męczy Cię monotonia Twojej branży? Pracujesz jako event manager(ka) i kusi Cię, aby spróbować też sprzedaży? A może jesteś już na podobnym stanowisku i rozglądasz się za czymś atrakcyjniejszym? Wygląda na to, że mamy coś dla Ciebie!

Jeśli pracujesz w…

  • sprzedaży B2B - damy Ci szerszy i znacznie fajniejszy zakres obowiązków! Osoba na stanowisku Sales and Event Managera będzie realizować projekty eventowe, zarządzać zespołem i projektem i ciągle poznawać nowych ludzi. Czytaj dalej, a dowiesz się, co będziemy razem robić!
  • branży eventowej - na pewno umiesz świetnie organizować eventy i obsługiwać Klienta, ale czy nie brakuje Ci poczucia wpływu na proces sprzedaży, a przez to… na zasobność Twojego portfela? Pozwolimy Ci dalej realizować się jako event manager(ka), a do tego wprowadzimy w meandry sprzedaży i co najważniejsze, podzielimy się z Tobą zyskiem :)

SKY IS NOT THE LIMIT to nie tylko hasło jednej z naszej marek, lecz także myśl przewodnia w kontekście Twoich zarobków. Nie ma tu żadnych ograniczeń. Liczą się Twoje umiejętności i skuteczność.

Opis stanowiska:

Sales and Event Manager zajmuje się aktywną sprzedażą i doradztwem, a także koordynacją i realizacją usług naszych marek. Dba o dobre relacje z Klientem, poszukuje nowych wyzwań realizacyjnych. Nie boi się zagadnień technicznych, potrafi pracować zarówno w grupie, jak i samodzielnie, skutecznie realizując projekty od początku do końca.

Zakres obowiązków:

  • obsługa i aktywne pozyskiwanie Klientów,
  • sprzedaż i doradztwo w zakresie oferowanych przez nas usług: oprawy multimedialnej wydarzeń, zdjęć z efektem bullet time oraz pokazów drone light shows,
  • budowanie, rozwijanie i utrzymywanie długofalowych relacji z organizatorami imprez i agencjami eventowymi,
  • przygotowywanie i kalkulacja ofert oraz finalizacja umów B2B,
  • organizacja i koordynowanie projektów eventowych,
  • dobór i koordynowanie pracy podwykonawców,
  • realizacja planu sprzedażowego.

Nasze wymagania:

  • nastawienie na rozwój i na wypełnianie własnych celów (jakie by nie były!), które sprawią, że dowożenie w pracy to dla Ciebie oczywistość i plan minimum,
  • zaangażowanie, poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania, umiejętność pracy pod presją czasu i dobra organizacja pracy,
  • zdolności organizacyjne i interpersonalne,
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B lub jako event manager,
  • chęć pracy w sprzedaży opartej o działania “zewnętrzne” i budowanie długoterminowej współpracy – stawiamy na sprzedaż bezpośrednią, spotkania online i offline, targi i wydarzenia, konferencje, bezpośrednie działania w social media i inne; jesteśmy też otwarci na Twoje propozycje,
  • dobra znajomość pakietu Office i umiejętność tworzenia szczegółowych kosztorysów projektów,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność do wyjazdów służbowych także w weekendy,
  • znajomość jęz. obcych – angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • dogodne warunki zatrudnienia: umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + system prowizyjny (sky is not the limit, mówimy serio),
  • pracę hybrydową lub stacjonarną w Toruniu, Gdańsku, Poznaniu albo w Warszawie,
  • wymiar pełnego etatu 8-16 w dni robocze + dodatkowo płatne wyjazdy na eventy,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne - będziemy inwestować w Twój rozwój i pomagać Ci podnosić kwalifikacje,
  • udział w ciekawych wydarzeniach w kraju i za granicą,
  • okazję do szybkiego rozwoju zawodowego,
  • pracę w zaangażowanym i odpowiedzialnym zespole – jeśli bierzesz pracę na serio, a jednocześnie jesteś po prostu spoko osobą, będzie Ci z nami dobrze,
  • realną możliwość wdrażania własnych pomysłów, rozwiązań i samodzielnego prowadzenia projektów (Dowozisz? Nie potrzebujemy nad Tobą stać i Cię sprawdzać),
  • sprzęt do pracy: laptop i telefon.

Wynagrodzenie:

  • umowa o pracę: podstawa 3.900-6.800 zł brutto w zależności od doświadczenia + prowizje do 10% zysku za rozliczoną sprzedaż,
  • kontrakt B2B: podstawa 4.700-8.000 zł netto w zależności od doświadczenia + prowizje do 10% zysku za każdą rozliczoną sprzedaż.

Wyślij nam swoje CV, dodaj też parę słów o sobie.

Nawet jeśli nie jesteś pewny(-a), czy w 100% pasujesz do opisu naszych wymagań – śmiało do nas aplikuj! Damy znać każdemu, kto wyśle do nas zgłoszenie.

W procesie rekrutacji będziemy chcieli Cię poznać, dowiedzieć się więcej o Tobie i przeprowadzić kilka testów sprawdzających Twoje zdolności organizacyjne i umiejętności sprzedażowe. Będziemy kontaktować się z kandydatami i kandydatkami na bieżąco.