Przedstawiciel Handlowy

Laskopol

400

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Opolskie

Budowanie relacji z klientami Samodzielna organizacja czasu pracy Wysoka kultura osobista

Opis stanowiska

Zak┼éady Mi─Ösne Laskopol - istniej─ů od 1993 roku. Siedziba Firmy mie┼Ťci si─Ö w malowniczej miejscowo┼Ťci Limanowa, po┼éo┼╝onej w w─ůskiej kotlinie górskiej, otoczonej ze wszystkich stron szczytami Beskidu Wyspowego. Rozpoczynaj─ůc od skromnej produkcji w─Ödliniarskiej, w ci─ůgu zaledwie kilku lat, firma zwi─Ökszy┼éa sw─ů ofert─Ö z kilkunastu do ponad dwustu rodzajów asortymentów. Pocz─ůwszy od za┼éo┼╝enia spó┼éki, kolejne lata by┼éy czasem realizacji dynamicznego wzrostu, zarówno w zakresie doskonalenia produktu (poprzez inwestycje w kapita┼é ludzki, sukcesywne unowocze┼Ťnianie technologii i parku maszynowego), jak i wzmacniania wizerunku marki pierwotnie na rynku lokalnym, nast─Öpnie ogólnopolskim.

Producent w─Ödlin tradycyjnych Laskopol, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. opolskie.

   Do zada┼ä osoby zatrudnionej na tym stanowisku nale┼╝e─ç b─Ödzie:

  • Obs┼éuga Klientów na podleg┼éym terenie,
  • Obs┼éuga Klientów w zale┼╝no┼Ťci od do┼Ťwiadczenia (detalicznych, hurtowych lub sieciowych),
  • Realizacja planów sprzeda┼╝y,
  • Pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji handlowych z Klientem.

   Wymagania:

  • Dyspozycyjno┼Ť─ç i gotowo┼Ť─ç do pracy w terenie,
  • Do┼Ťwiadczenie zawodowe na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • Znajomo┼Ť─ç bran┼╝y mi─Ösnej- mile widziana,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Wysoka kultura osobista.

   Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umow─Ö o prac─Ö,
  • Ciekaw─ů i odpowiedzialn─ů prac─Ö w rodzinnej firmie b─Öd─ůcej producentem smacznych, oryginalnych w─Ödlin o góralskim charakterze,
  • Korzystny system wynagrodze┼ä (sta┼éa pensja + system premiowy).
  • Narz─Ödzia pracy (samochód s┼éu┼╝bowy + telefon),
  • Doskona┼é─ů atmosfer─Ö pracy,
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç podnoszenia kwalifikacji zawodowych i awansu.

Kliknij w przycisk "Aplikuj" i prze┼Ťlij swoje CV!

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona