Zobacz inne oferty pracy

Business Development Manager

Loginex Sp. z o.o.

49

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzeda┼╝y

Poziom stanowiska

Stacjonarna, Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Katowice, Rzesz├│w, Warszawa  - 1 wakat

J─Özyk angielski Kompetencje handlowe Znajomo┼Ť─ç bran┼╝y tsl

Opis stanowiska

Loginex Sp. z o.o. jeste┼Ťmy dynamicznie rozwijaj─ůc─ů si─Ö firm─ů, dzia┼éaj─ůca w sektorze logistyki. ┼Üwiadczymy us┼éugi transportu i spedycji w ca┼éej Europie i na ┼Ťwiecie. Dzia┼éamy, obs┼éuguj─ůc fracht drogowy, kolejowy, morski oraz lotniczy. Nieustannie rozbudowujemy nasz─ů nowoczesn─ů flot─Ö. Dodatkowo wspó┼épracujemy ze starannie dobranymi dostawcami us┼éug przewozowych. W firmie Loginex wierzymy, ┼╝e najwa┼╝niejszym elementem firmy s─ů pracownicy. To ich kompetencje, do┼Ťwiadczenie, zdolno┼Ť─ç do przewidywania i umiej─Ötno┼Ť─ç podejmowania trafnych decyzji, wp┼éywaj─ů na nieprzerwane zadowolenie klientów i zaufanie, jakim nas obdarzaj─ů. Do┼é─ůcz do naszego zespo┼éu, by wspólnie celebrowa─ç nasze sukcesy.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Rzeszów, Katowice

Twój zakres obowi─ůzków:

  • Pozyskiwanie Klientów i opieka nad dotychczasowymi g┼éównymi Klientami,
  • Realizacja planów sprzeda┼╝owych,
  • Budowanie i utrzymywanie sta┼éych, d┼éugofalowych relacji z Klientami,
  • Rozwój celów, strategii i koncepcji dla rozbudowy przedsi─Öbiorstwa,
  • Obserwacja i analiza dzia┼éa┼ä konkurencji, pozyskiwanie informacji o zmianach w otoczeniu rynkowym,
  • Wspó┼épraca z dzia┼éami operacyjnymi firmy, w celu zapewnienia kompleksowej obs┼éugi Klientów,
  • Wprowadzenie narz─Ödzi sprzeda┼╝y maj─ůcych na celu wzrost udzia┼éów sprzeda┼╝y,
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu kontraktów,
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç zarz─ůdzania zespo┼éem,
  • Dba┼éo┼Ť─ç o dobry wizerunek firmy,
  • Bie┼╝─ůca wspó┼épraca z Zarz─ůdem firmy oraz innymi dzia┼éami.

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomo┼Ť─ç rynku TSL oraz procesów spedycyjnych,
  • Minimum 2 lata do┼Ťwiadczenia w bran┼╝y TSL poparte sukcesami na podobnym stanowisku,
  • Znajomo┼Ť─ç bran┼╝y transportu ch┼éodniczego b─Ödzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra znajomo┼Ť─ç zagadnie┼ä i dokumentacji zwi─ůzanej z transportem drogowym i spedycj─ů,
  • Swobodna umiej─Ötno┼Ť─ç komunikowania si─Ö w j─Özyku angielskim (znajomo┼Ť─ç kolejnego j─Özyka b─Ödzie dodatkowym atutem),
  • Do┼Ťwiadczenie w dzia┼éaniach handlowych,
  • Wysoka motywacja, zaanga┼╝owanie oraz przedsi─Öbiorczo┼Ť─ç,
  • Orientacja na realizacj─Ö celów,
  • Wysoka kultura osobista i umiej─Ötno┼Ťci interpersonalne.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z polskim kapita┼éem,
  • Bezpo┼Ťrednia wspó┼épraca z otwartym Zarz─ůdem,
  • Realny wp┼éyw na decyzje w przedsi─Öbiorstwie,
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o prac─Ö / kontrakt B2B,
  • Niezb─Ödne narz─Ödzia pracy,
  • Ciekaw─ů, pe┼én─ů wyzwa┼ä prac─Ö w zaanga┼╝owanym zespole.

Kontaktujemy si─Ö z wybranymi kandydatami.

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona