Przedstawiciel Handlowy

Major&Maker

3

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Lokalizacja

Warszawa  - 1 wakat

Szybko┼Ť─ç uczenia si─Ö i ch─Ö─ç rozwoju Umiej─Ötno┼Ť─ç nawi─ůzywania d┼éugodystansowej relacji Znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego w mowie i pi┼Ťmie

Opis stanowiska

W zwi─ůzku z dynamicznym rozwojem naszej dzia┼éalno┼Ťci, firma VIVO Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalizujemy si─Ö w badaniu, rozwoju oraz w produkcji nowoczesnych produktów z bran┼╝y gospodarstwa domowego.

Mamy 18-letnie do┼Ťwiadczenie w produkcji elektronicznych toalet myj─ůcych oraz desek toaletowych z funkcj─ů bidetu.

Nasza marka Major&Maker jest znakiem towarowym zarejestrowanym w Polsce, gdzie funkcjonujemy od ponad trzech lat i w tym stosunkowo krótkim okresie zd─ů┼╝yli┼Ťmy ugruntowa─ç stabiln─ů pozycj─Ö w bran┼╝y.

Naszym g┼éównym celem jest budowanie marki numer jeden w swojej kategorii na rynku polskim i zagranicznym.

ZAKRES OBOWI─äZKÓW:

  • Kompleksowa obs┼éuga Klientów indywidualnych i biznesowych
  • Obs┼éuga korespondencji mailowej
  • Budowanie relacji z Klientami indywidualnymi i biznesowymi oraz dbanie o wizerunek firmy
  • Prezentowanie produktów potencjalnym Klientom
  • Analiza rynku oraz monitoring dzia┼éa┼ä konkurencji
  • Okre┼Ťlenie grupy docelowej potencjalnych nabywców
  • Sporz─ůdzanie oraz wdra┼╝anie dzia┼éa┼ä marketingowych
  • Podj─Öcie dzia┼éa┼ä maj─ůcych na celu pozyskanie nowych Klientów biznesowych
  • Prezentacja oferty produktowej oraz przygotowywanie i przedstawianie umów dla klientów biznesowych
  • Negocjacja warunków zawieranych transakcji
  • Realizacja zamówie┼ä klientów
  • Dbanie i utrzymywanie wi─Özi oraz dobrych relacji Klientami
  • Prowadzenie rozmów handlowych z Klientami biznesowymi
  • Prowadzenie bazy danych Klientów biznesowych
  • Sporz─ůdzanie dziennych raportów z przebiegu wykonywanej pracy

NASZE WYMAGANIA:

  • Minimum kilkuletnie do┼Ťwiadczenie w handlu i obs┼éudze klienta
  • Wykszta┼écenie min. ┼Ťrednie
  • Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y i negocjacji
  • Samodzielno┼Ť─ç w dzia┼éaniu, zaanga┼╝owanie, ambicja, orientacja na wyniki
  • Dobrze rozwini─Öte umiej─Ötno┼Ťci interpersonalne i ┼éatwo┼Ť─ç nawi─ůzywania kontaktów
  • Komunikatywno┼Ť─ç, kreatywno┼Ť─ç oraz entuzjazm
  • Znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra znajomo┼Ť─ç obs┼éugi komputera
  • Nastawienie na d┼éugotrwa┼ée zatrudnienie

NASZA OFERTA:

  • Zatrudnienie w oparciu o umow─Ö o prac─Ö
  • Sta┼ée wynagrodzenie 3850 z┼é brutto plus atrakcyjny system premiowy
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwoju zawodowego i awansów
  • Pomoc we wdro┼╝eniu i szkolenie
  • Praca w sta┼éych godzinach i w sta┼éym miejscu od poniedzia┼éku do pi─ůtku 10:00 - 18:00

Osoby zainteresowane nasz─ů ofert─ů pracy, które spe┼éniaj─ů oraz akceptuj─ů wszystkie wy┼╝ej wymienione wymogi prosimy o przes┼éanie CV z za┼é─ůczon─ů w tre┼Ťci odpowiedni─ů klauzul─ů o ochronie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie mo┼╝liwo┼Ť─ç kontaktu wy┼é─ůcznie z wybranymi kandydatami w celu umówienia na rozmow─Ö kwalifikacyjn─ů.

Przewidywana data zatrudnienia: 01.10.2021

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: 3 850 zł