Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. sprzedaży z językiem obcym

Baza kontaktów

Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Samochód Baza kontaktów

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Doradca klienta- umowa zlecenie

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Techniczno-Handlowy

Podstawa: 5 000 - 13 000 zł
Pensja podstawowa
5 000 - 13 000 zł

Konsultant/-ka w Sklepie Firmowym T-Mobile w Krakowie (Galeria Krakowska) NOWA

Specjalista ds. Kluczowych Klientów (Dział Handlowy Ochrony Fizycznej)

Ochrona Juwentus

700

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

5

Lokalizacja

Katowice, Gdańsk, Warszawa, Kraków

Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych (wstępne umawianie spotkań) Umiejętność prowadzenia rozmów/ prezentacji sprzedażowo-negocjacyjnych Komunikatywność i pozytywne nastawienie do osiągania sukcesów

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Ochrona Juwentus – jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa. Cieszymy się opinią profesjonalnego, godnego zaufania usługodawcy.

W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Dział Handlowy Ochrony Fizycznej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • realizacja indywidualnej strategii sprzedażowej dedykowanej Specjalistom ds. Sprzedaży dot. Usług Ochrony Fizycznej
  • zwracanie szczególnej uwagi do wysokiej jakość świadczonych usług wobec Klientów
  • współtworzenie polityki jakości firmy w sektorze Klientów Biznesowych prowadzenie prezentacji i negocjacji handlowych
  • monitorowanie potrzeb rynku i analiza działań konkurencji
  • dbałość o dobre imię firmy i budowanie wizerunku marki premium

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • min. 2 letniego doświadczenia w sprzedaży (najchętniej usług ochrony)
  • umiejętność prowadzenia rozmów/ prezentacji sprzedażowo-negocjacyjnych
  • pełnego zaangażowania w powierzone zadania, samodzielności oraz gotowości do ciągłego podnoszenia własnych kwalifikacji
  • prawa jazdy kat. B i praktyki w prowadzeniu auta

MILE WIDZIANE:

  • mile widziana znajomość branż takich jak: nieruchomości, logistyka i deweloperska
  • mile widziane doświadczenie na podobnym lub tożsamym stanowisku z sektora sprzedażowo/ biznesowego B2B/B2C
  • znajomości języka angielskiego- będzie dodatkowym atutem

FIRMA OFERUJE:

  • stabilne zatrudnienie
  • narzędzia pracy: telefon, komputer, auto służbowe
  • dostęp do branżowego know-how
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie – lidera w branży ochrony i bezpieczeństwa, który znalazł się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Na swoim koncie posiada liczne wyróżnienia i nagrody między innymi: Diamenty Forbesa 2018, Nagroda konsumenta Top Marka 2018 oraz Gazele Biznesu 2017

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji,

klikając w przycisk "Aplikuj"

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji.
Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Współadministratorami Twoich danych osobowych są spółki z Grupy Juwentus (tj. „Ochrona Juwentus – Bis” sp. z o.o. sp.k., Agencja Ochrony „Juwentus” sp. z o.o. sp.k., „Ochrona Juwentus – Bis” sp. z o.o., Agencja Ochrony „Juwentus” sp. z o.o., „Ochrona Juwentus Południe” sp. z o.o., Juwentus Serwis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o. sp.k., HELPON Centrum Usług sp. z o.o.), wszystkie z siedzibą w Warszawie (02-826) przy ul. Poloneza 91. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: iod@juwentus.pl Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.