Przedstawciel Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód
  • SIG Sp. z o.o.
  • B2B, B2C
  • Estate - Usługi i produkty dot. budownictwa
  • 15-04-2024
Nieujawniona
Samochód

Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty
Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. sprzedaży - Branża FMCG

Samochód Baza kontaktów
  • SMART-HR
  • B2B
  • FMCG - Art. Spożywcze i napoje / karma i art. dla zwierząt

Konsultant /-ka w Sklepie Firmowym T-Mobile w Zielonej Górze (CH Focus Mall)

Nieujawniona

OEX Cursor: Przedstawiciel terenowy - Szczecin

Podstawa: 4 000 zł
Pensja podstawowa
4 000 zł
Nieujawniona

Sprzedawca Wewnętrzny

  • B2B, B2C

Przedstawiciel Handlowy

OTTONE Brzegowa Szczygieł Sidełko Spółka Jawna

15

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

2

Wielkopolskie, Kujawsko-pomorskie, Lubuskie, Zachodniopomorskie, Pomorskie

• umiejętności interpersonalne, w tym łatwość nawiązywania kontaktów, • znajomość lokalnego rynku detalicznego, hurtowego, • doświadczenie w pracy z celami i zadaniami,

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

OTTONE to młoda firma, która powstała dzięki zaangażowaniu osób z długoletnim doświadczeniem w branżach techniki grzewczej i sanitarnej oraz okuć budowlanych. Naszym celem jest budowanie długofalowych relacji biznesowych opierających się na uczciwych i przejrzystych zasadach: wzajemnym zaufaniu i lojalności. Chcemy sprostać coraz to nowym wyzwaniom jakie stawia rynek, dlatego szczególną uwagę przykładamy do rozpoznania potrzeb naszych klientów i ich zaspokojenia. Stawiamy na najwyższą jakość produktów markowanych logiem OTTONE, innowacyjność proponowanych przez nas rozwiązań, terminową i solidną realizację zamówień oraz profesjonalne doradztwo techniczne.

W związku z rozwojem szukamy osoby na stanowisko:

na województwa: lubuskie, zachodnio-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:

  • realizacja celów dystrybucyjnych, sprzedażowych i ekspozycyjnych,
  • rozszerzanie bazy klientów o nowe punkty sprzedaży,
  • kompleksowa obsługa oraz budowanie długofalowych relacji z klientami,
  • realizacja zadań stawianych przez przełożonego,
  • raportowanie wyników i monitorowanie rynku,
  • szkolenia z zakresu technicznych aspektów produktów.

Nasze wymagania:

  • znajomość lokalnego rynku detalicznego, hurtowego,
  • umiejętności interpersonalne, w tym łatwość nawiązywania kontaktów,
  • doświadczenie w pracy z celami i zadaniami,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – stała umowa o pracę po okresie próbnym,
  • możliwość zdobywania doświadczenia w Polskiej firmie,
  • wynagrodzenie stałe + stała nielimitowana premia zależna od realizacji celów.

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna
  • karta Benefit