Regional Sales Manager

2 500 - 8 500 zł

Doradca Klienta Biznesowego

Podstawa: 7 000 - 7 500 zł
Pensja podstawowa
7 000 - 7 500 zł

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. handlowych

PESTAR Sp. z o.o.

66

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Starogard Gdański

Kluczowe umiejętności

Samodzielność Systematycznośc Determinacja

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta z odpowiedzialnej realizacji usług. Wdrażamy nowe rozwiązania organizacyjne i technologiczne, aby być w czołówce branżowej i sprostać rozwojowi naszej cywilizacji. Ciągłe doskonalenie procesów, organizacji, wzrost efektywności przy jednoczesnej dbałości o właściwe oddziaływanie na środowisko jest podstawą umacniania naszej pozycji na rynku.

                                                                  PESTAR Sp. z o.o. "Firma z Wieloletnią tradycją"

W związku z rozwojem Firma PESTAR Sp. z o.o. poszukuje do Oddziału Cyfryzacji i Wyposażania Biur kandydatów na stanowisko:

Rodzaj pracy: Praca stacjonarna / wyjazdowa
Obszar pracy:
Województwo pomorskie

Czym się zajmujemy ?

Prowadzimy ogólnopolską działalność handlową, zajmujemy się sprzedażą, integrowaniem oraz serwisem; sprzętu IT, urządzeń drukująco–kopiujących MFP oraz oprogramowań wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem. Posiadamy autoryzację marek m.in. : Canon, Develop, Konica Minolta, Sharp, Zebra
Dodatkowo prowadzimy sklep internetowy Biurowi.pl posiadający w swojej ofercie handlowej artykuły biurowe, chemię gospodarczą oraz asortyment BHP.

Jesteśmy laureatem wielu nagród między innymi Forbes, Rzetelna Firma, Gazele Biznesu.

Znajdziesz nas na www.cfsklep.pl oraz www.biurowi.pl

Jeśli interesuje Ciebie:

  • Aktywna (polegająca na pozyskiwaniu) sprzedaż przydzielonej kategorii produktowej – stacjonarnie i w terenie,
  • Realizacja planu sprzedaży poprzez proces generowanie leadów, ofertowanie oraz zamkniecie sprzedaży,
  • Utrzymywanie i budowanie trwałych relacji z obecnymi klientami B2B,
  • Profesjonalne doradztwo handlowe i produktowe,
  • Przeprowadzanie klientów przez cały proces sprzedaży
  • Przygotowywanie ofert handlowych na podstawie rozmów i spotkań z klientami.

Jeżeli poniższe pasuje do Ciebie:

  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie,
  • Masz minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży i w tym kierunku chcesz się rozwijać.
  • Łatwo nawiązujesz i budujesz trwałe relacje handlowe,
  • Jesteś samodzielny, systematyczny i zdeterminowany na osiąganie założonych celów,
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.
  • Łatwo poruszasz się w aplikacjach biurowych.

Proponujemy Tobie :

  • Stabilne zatrudnienie w ciągle rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, działającej od ponad 31 lat, będącej liderem w swojej branży,
  • Możliwość współpracy na podstawie Umowy o pracę lub kontraktu B2B,
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich kwalifikacji plus + czytelny system prowizji,
  • Proces szkoleń merytorycznych i produktowych w oparciu o wiedzę zespołu i trenerów zewnętrznych,
  • Samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego i awansu,
  • Dedykowane narzędzia pracy: telefon, auto służbowe, biuro,
  • Praca bezpośrednio z szefem sprzedaży.