Specjalista ds. kredytów

Specjalista ds. Termomodernizacji oraz programu Czyste Powietrze

Samochód Baza kontaktów

Kierownik działu terenowego

Samochód Baza kontaktów

Menedżer Działu Sprzedaży

Podstawa: 8 000 - 12 000 zł
Samochód
Pensja podstawowa
8 000 - 12 000 zł
Samochód

Przedstawiciel ds. Pozyskiwania Gruntów OZE

Przedstawiciel Handlowy

Praca Handlowiec sp. z o.o.

11

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Zdalna, Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Śląskie, Świętokrzyskie, Dolnośląskie, Zachodniopomorskie, Wielkopolskie, Łódzkie, Mazowieckie, Małopolskie, Lubuskie, Kujawsko-pomorskie, Podlaskie, Lubelskie, Pomorskie, Warmińsko-mazurskie, Podkarpackie, Opolskie

Budowanie relacji Komunikatywność Znajomość technik sprzedaży

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firam produkująca opakowania kartonowe zatrudni kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Dlaczego miałbyś u nas pracować?

  • Cenimy inicjatywę i samodzielność. Masz możliwość podejmowania decyzji i realizacji własnych pomysłów, co pozwala na rozwój Twojej kreatywności i umiejętności zarządzania.
  • Nasz system wynagrodzeń oferuje szerokie możliwości zarobkowe i opiera się na efektywności, co oznacza, że Twoje zaangażowanie i osiągnięcia są odpowiednio nagradzane.

Kogo dokładnie szukamy?

  • Poszukujemy osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku, posiadających wiedzę na temat opakowań kartonowych i klientów z nich korzystajacych.
  • Kandydat powinien cechować się samodzielnością w wykonywaniu codziennych obowiązków, w tym rozwiązywaniu problemów z nimi związanych.
  • Cenimy sobie zaangażowanie w pracę i chęć osiągania jak największych zysków ze sprzedaży.

Czym się będziesz zajmować?

  • Jako Przedstawiciel Handlowy będziesz zajmować się sprzedażą opakowań z tektury falistej, z nadrukiem lub bez nadruku, w tym: pudełek klapowych i fasonowych, wyposażenia do pudeł (przekładki, kratownice, narożniki, tacki, obwoluty), opakowań kaszerowanych, opakowań typu set (paleta, pudło, wyposażenie), opakowań wg wzorów i życzeń klientów oraz palet drewnianych.
  • Twoim zadaniem będzie poszukiwanie nowych oraz obsługiwanie aktualnych klientów.
  • Do Twoich obowiązków będzie należeć również raportowanie o realizowanych zadaniach oraz stanie ich realizacji.
  • Część swojej pracy będziesz wykonywał w terenie, część natomiast zdalnie.
  • Do wykonywania Twoich obowiązków zapewnimy Ci laptop oraz telefon.

Jak zorganizowany jest proces sprzedażowy?

Nasz proces sprzedażowy jest zorganizowany w sposób zapewniający efektywność i klarowność na każdym etapie. Twoim zadaniem jako handlowca będzie pozyskanie klientów różnymi metodami prospectingowymi, dopasowując strategię do specyfiki rynku i potrzeb potencjalnych klientów. Gdy klient wyrazi zainteresowanie współpracą, handlowiec ustala wszystkie szczegóły zamówienia i oferty, w tym specyfikację surowców na linii biuro/klient.

Po złożeniu zamówienia, odpowiedzialność za zamówienia surowców oraz realizację i wysyłkę zamówień przejmuje biuro, które dba o terminową i zgodną z ustaleniami realizację. Ty natomiast nadzorujesz procesy związane z należnościami, zapewniając, że płatności są realizowane zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Dzięki takiemu podziałowi obowiązków, nasz proces sprzedażowy jest płynny, skuteczny i transparentny, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

Jak będziesz wynagradzany?

Wynagrodzenie za pracę składa się z:

  • wynagrodzenia podstawowego zależnego od Twojego doświadczenia oraz umiejętności,
  • prowizji uzależnionej od wypracowanego przez Ciebie obrotu.

Preferujemy współpracę B2B.

Kliknij “Aplikuj” i prześlij CV!