Niestety oferta pracy, kt├│r─ů przegl─ůdasz ju┼╝ wygas┼éa.

Dyrektor Sprzeda┼╝y

Nieujawniona

Bankier ds. Sprzeda┼╝y Telefonicznej

Baza kontakt├│w
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Baza kontakt├│w

Specjalista ds. sprzeda┼╝y samochod├│w dostawczych

Baza kontakt├│w
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty
Baza kontakt├│w

Kierownik Plac├│wki

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Przedstawiciel Handlowy

Primulator Sp. z o.o.

92

Umowa o prac─Ö

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

Brak

Lokalizacja

Zabrze, ┼Ül─ůskie

Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y Prezentacje handlowe Budowanie relacji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma Primulator od ponad 30 lat koncentruje si─Ö na zapewnieniu najwy┼╝szej jako┼Ťci koncepcji i rozwi─ůza┼ä B2B dla sektora HoReCa. Zapewniamy kompleksowe rozwi─ůzania dla kawiarni, lodziarni, cukierni, piekarni i hoteli – od technologicznej fazy projektowej lokalu, poprzez wyposa┼╝enie w sprz─Öt, ko┼äcz─ůc na szkoleniach, oczywi┼Ťcie przy zapewnieniu najwy┼╝szej jako┼Ťci us┼éug serwisowych dost─Öpnych 24 godziny na dob─Ö przez 7 dni w tygodniu.

Wieloletnia wspó┼épraca z klientami sieciowymi pozwoli┼éa nam wypracowa─ç optymalne rozwi─ůzania m.in. dla sieci k─ůcików kawowych i bistro na stacjach paliw, kawiarni i hipermarketów, szczególnie w koncepcji c-stores, gdzie minimalizacja czasu obs┼éugi klienta, niezawodno┼Ť─ç urz─ůdze┼ä, powtarzalno┼Ť─ç, a przede wszystkim najwy┼╝sza jako┼Ť─ç oferowanych produktów jest kluczem do sukcesu.

W zwi─ůzku z nieustannym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kogo dokładnie szukamy?

  • Osób ambitnych, posiadaj─ůcych ok. 2-3 letnie do┼Ťwiadczenie w bran┼╝y gastronomicznej, które s─ů dyspozycyjne do cz─Östych wyjazdów s┼éu┼╝bowych i posiadaj─ů czynne prawo jazdy kat. B.
  • Ludzi, którzy potrafi─ů szybko uczy─ç si─Ö i dostosowywa─ç do zmieniaj─ůcych si─Ö warunków rynkowych, co pozwoli im na skuteczne wykonywanie swoich obowi─ůzków i sprawne radzenie sobie z nowymi wyzwaniami, jakie stawia przed nimi bran┼╝a gastronomiczna.
  • Bardzo wa┼╝ne jest dla nas, aby potencjalni kandydaci posiadali równie┼╝ wiedz─Ö na temat rynku HoReCa, co pozwoli im sprawnie porusza─ç si─Ö w tym obszarze. Zale┼╝y nam na znajomo┼Ťci firm dzia┼éaj─ůcych w tej bran┼╝y, charakterystyce lokalnych restauracji, hoteli, kawiarni, lodziarni itp., a tak┼╝e wiedzy dot. profesjonalnych urz─ůdze┼ä wyposa┼╝enia bran┼╝y HoReCa.
  • Osób skupionych na realizacji wyznaczonych celów, nastawionych na osi─ůganie sukcesów w swojej pracy i wykazuj─ůcych si─Ö du┼╝ym stopniem zaanga┼╝owania.
  • Kandydatów wyró┼╝niaj─ůcych si─Ö wysok─ů kultur─ů osobist─ů, poniewa┼╝ ich zachowanie
    i sposób bycia b─Öd─ů wp┼éywa┼éy na wizerunek naszej firmy.
  • Zwracamy równie┼╝ uwag─Ö na dobr─ů znajomo┼Ť─ç j. angielskiego w mowie i pi┼Ťmie, która b─Ödzie przydatna do realizacji codziennych obowi─ůzków.

Czym będę się zajmował?

  • B─Ödziesz odpowiedzialny za sprzeda┼╝ B2B profesjonalnych urz─ůdze┼ä gastronomicznych.
  • Sprzeda┼╝ b─Ödziesz realizowa┼é, doradzaj─ůc Klientowi najlepsze rozwi─ůzania, zidentyfikowane przez Ciebie na podstawie jego aktualnych potrzeb i wymaga┼ä.
  • B─Ödziesz aktywnie pozyskiwa┼é nowych Klientów (ok. 20% leadów dostarcza firma, 80% leadów pozyskujesz samodzielnie przy wykorzystaniu dowolnych metod prospectingowych) i utrzymywa┼é d┼éugofalowe relacje z obecnymi Klientami firmy.
  • B─Ödziesz odpowiedzialny za realizacj─Ö za┼éo┼╝onego planu dzia┼éania i sprzeda┼╝y oraz reprezentowanie firmy podczas ró┼╝nego rodzaju wydarze┼ä, takich jak targi czy prezentacje.

Jak przebiega wdro┼╝enie?

W okresie wdro┼╝eniowym (onboarding) poznasz struktur─Ö i specyfik─Ö firmy, czy produktów oraz otrzymasz wiedz─Ö potrzebn─ů do wykonywania swoich codziennych obowi─ůzków.

Okres wdro┼╝eniowy obejmuje:

  1. Szkolenia wewn─Ötrzne produktowe.
  2. Spotkania z Klientami pod opiek─ů osoby o wi─Ökszym do┼Ťwiadczeniu.
  3. Okres wdrożeniowy trwa około 3 miesięcy i jest uzależniony od indywidualnych potrzeb pracownika.

Jak zbudowany jest dział handlowy i proces sprzedaży?

Dzia┼é handlowy w naszej firmie liczy 16 handlowców. Na 1 województwo przypada z regu┼éy
1 handlowiec. Dzia┼éem handlowym zarz─ůdza Dyrektor sprzeda┼╝y.

Nasza firma buduje pozytywn─ů atmosfer─Ö i kultur─Ö pracy poprzez promowanie komunikacji
i wspó┼épracy mi─Ödzy pracownikami oraz tworzenie mo┼╝liwo┼Ťci rozwoju i doskonalenia umiej─Ötno┼Ťci zawodowych.

Jak przebiega proces sprzeda┼╝y?

Proces sprzeda┼╝y rozpoczyna si─Ö od pozyskania leada, czyli potencjalnego Klienta, zainteresowanego naszymi urz─ůdzeniami.

  1. Nast─Öpnie odbywa si─Ö spotkanie handlowe, na którym Handlowiec doradza Klientowi najlepsze rozwi─ůzanie, odpowiadaj─ůce na jego potrzeby i wymagania.
  2. Po spotkaniu Handlowiec wysy┼éa do Klienta indywidualn─ů ofert─Ö wspó┼épracy.
  3. Po akceptacji oferty nast─Öpuje podpisanie umowy z Klientem oraz dostarczenie urz─ůdze┼ä do jego firmy.
  4. Proces sprzeda┼╝y w naszej firmie mo┼╝e trwa─ç od kilku dni do kilku miesi─Öcy i uzale┼╝niony jest od konkretnego rodzaju sprzedawanego urz─ůdzenia.

Co jeszcze oferuje firma poza wynagrodzeniem?

  • Stabilno┼Ť─ç zatrudnienia w oparciu o umow─Ö o prac─Ö.
  • Podstawowe narz─Ödzia pracy: samochód s┼éu┼╝bowy, telefon oraz laptop.
  • Pakiet profesjonalnych szkole┼ä produktowych, w tym regularne szkolenia wewn─Ötrzne prowadzone przez managerów produktu oraz wyjazdy na szkolenia do fabryk producentów poszczególnych urz─ůdze┼ä.
  • Lokalne biuro handlowe zlokalizowane w Zabrzu.
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç uczestniczenia w targach bran┼╝owych.
  • Benefity pracownicze.