Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. sprzedaży z językiem obcym

Baza kontaktów

Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta - Umowa zlecenie

Nieujawniona

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Doradca Techniczno-Handlowy

Podstawa: 5 000 - 13 000 zł
Pensja podstawowa
5 000 - 13 000 zł

Konsultant/-ka w Sklepie Firmowym T-Mobile w Krakowie (Galeria Krakowska) NOWA

Nieujawniona

Export manager

Progress Eco S.A.

290

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Kraków, Kielce, Rzeszów, Katowice, Warszawa

Kluczowe umiejętności

Budowanie relacji Negocjacje Znajomość technik sprzedaży

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Export Manager

Twoje codzienne zadania:

  • Sprzedaż oraz doradztwo techniczne w zakresie produktów oferowanych przez firmę, tj. systemów elewacji oraz sufitów metalowych na bazie siatki i kratki architektonicznej,
  • Współtworzenie i realizacja strategii handlowej na rynkach exportowych,
  • Tworzenie i realizacja planów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy,
  • Pozyskiwanie kontaktów i budowa relacji handlowych z klientami zagranicznymi,
  • Budowanie siatki przedstawicieli na poszczególnych rynkach eksportowych
  • Dobór produktów do wymagań aplikacji,
  • Obsługa CRM,
  • Obsługa programu SAP,
  • Udział w targach branżowych za granicą oraz wizyty u klientów zagranicznych.

Odnajdziesz się u nas jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: techniczne lub pokrewne),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • Gotowość do podróży służbowych,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Znajomość programów CAD,
  • Zdolności interpersonalne.

Jako członek naszego zespołu otrzymasz:

  • Przejrzyste zasady wzrostu wynagrodzenia – 3 poziomy rozwoju (w oparciu o konkretne i osiągalne kryteria awansu),
  • Jasna ścieżka rozwoju,
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu,
  • Pakiet opieki medycznej z możliwością rozszerzenia,
  • Karta Multisport,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Nauka języka angielskiego z Nativem,
  • Stały feedback – zawsze wiesz, czy idziesz w dobrym kierunku,
  • Regularne spotkania integracyjne.