Agent Nieruchomości

Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta - Umowa zlecenie

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Specjalista ds. sprzedaży OZE i termomodernizacji

Podstawa: 3 690 - 4 300 zł
Pensja podstawowa
3 690 - 4 300 zł
Samochód Baza kontaktów

Regional Sales Manager

Baza kontaktów
  • eService
  • B2B
  • Finanse - Produkty finansowe
  • 23-07-2024

Przedstawiciel Handlowy

Prowizja: 10 000 - 50 000 zł
Samochód Baza kontaktów
  • KINMAJ
  • B2C
  • Energia - Energia odnawialna
  • 22-07-2024
Pensja prowizja
10 000 - 50 000 zł

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży w Punkcie Sprzedaży Plusa i Polsat Box w Białogardzie

PTI Sp. z o.o.

250

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Białogard

Obsługa klienta Sprzedaż i znajomość technik sprzedaży Komunikatywność i budowanie relacji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Aktualnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko:

Forma wynagrodzenia: podstawa + prowizja​

Tryb pracy: praca zmianowa, poniedziałek – sobota

Twój zakres obowiązków:

  • Sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez Plus i Polsat Box z wykorzystaniem dostępnych kanałów sprzedaży,
  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych, jakościowych i ilościowych,
  • Profesjonalna obsługa Klientów Plus i Polsat Box,
  • Wspieranie bieżących działań sprzedażowych,
  • Bieżąca komunikacja z siecią sprzedaży i firmami współpracującymi,
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w bazach.

Nasze wymagania:

  • Nieprzeciętny potencjał handlowy poparty doświadczeniem w sprzedaży produktów i/lub usług,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich,
  • Umiejętność współpracy w zespole, dużo energii i wychodzenie z inicjatywą,
  • Silne zorientowanie na realizację wyniku i pragnienie osiągania sukcesów,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, podstawa + premia uzależniona od wyników sprzedaży,
  • Konkursy sprzedażowe,
  • Program motywacyjny,
  • Profesjonalne szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji,
  • Możliwość awansu w strukturach firmy,
  • Wsparcie doświadczonego i zgranego zespołu,
  • Miłą atmosferę w pracy,
  • Niezbędne narzędzia do pracy.

Benefity

  • Dofinasowanie zajęć sportowych – Karta Multisport,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi,
  • Dofinansowanie do wypoczynku.

Jak wygląda proces rekrutacji:

  1. Wyślij CV! Zapoznamy się z doświadczeniem oraz oczekiwaniami wszystkich kandydatów, a następnie skontaktujemy się z osobami, które najlepiej odnajdą się w naszym zespole.
  2. Udało się? Po procesie rekrutacji otrzymasz od nas telefon z zaproszeniem do współpracy.
  3. Witaj w PTI Sp. z o.o.

Więcej o Nas: https://pluspti.pl/