Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty
Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty
Baza kontaktów

Doradca Techniczno-Handlowy

Renta Sp. z o.o.

90

Super oferta

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

3

Lokalizacja

Białystok, Gdynia, Olsztyn

Samodzielność w działaniu, zaangażowanie, ambicja, orientacja na wyniki Umiejętność ustalania priorytetów i dobrej organizacji pracy Znajomość technik sprzedaży i negocjacji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Renta została założona w Finlandii na początku 2016 r. Dynamiczna ekspansja sprawiła, że obecnie wypożyczalnia maszyn i urządzeń budowlanych Renta prężnie się rozwija, zatrudniając ponad 1400 pracowników oraz tworząc sieć 135 wypożyczalni. Renta z powodzeniem działa na terenie Finlandii, Szwecji, Norwegii, Litwy, Łotwy, Estonii, Danii oraz Polski, zapewniając nowoczesne i funkcjonalne maszyny oraz kontenery budowlane dostosowane do potrzeb Klientów. Nasi fachowcy rozumieją potrzeby nawet najbardziej wymagających projektów i chętnie pomogą na każdym etapie budowy, od planowania po zamówienie i dostawę maszyn.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

Doradca Techniczno- Handlowy

Co oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznym, nastawionym na rozwój zespole,
  • Dużą samodzielność w działaniach w ramach zdecentralizowanej, międzynarodowej organizacji,
  • Możliwość udziału w szkoleniach, rozwoju osobowego i awansu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę,
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe,
  • Nowoczesne narzędzia pracy,
  • Samochód służbowy.

Poszukujemy osób, które:

  • Posiadają doświadczenie na podobnym stanowisku w sprzedaży B2B,
  • Mają wykształcenie minimum średnie,
  • Sprawnie i efektywnie zarządzają swoim czasem,
  • Znają techniki sprzedaży i negocjacji,
  • Potrafią obsługiwać komputer (pakiet MS Office),
  • Posiadają umiejętność ustalania priorytetów oraz są samodzielne,
  • Są zorientowane na wyniki,
  • Znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem.

Czym będę się zajmować?

  • Twoje główne zadanie to poszukiwanie nowych Klientów oraz realizacja celów sprzedażowych,
  • Koordynowanie procesu wynajmu,
  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientami w całym procesie sprzedażowym.

Jak będę wynagradzany?

System wynagrodzeń składa się z dwóch składników:

  • Stałego wynagrodzenia podstawowego,
  • Systemu prowizyjnego uzależnionego od wyników.

Co jeszcze oferuje firma poza wynagrodzeniem?

  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę Multisport,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi,
  • Służbowy samochód do użytku prywatnego,
  • Kawa / herbata,
  • Parking dla pracowników,
  • Laptop,
  • Telefon.