Zobacz inne oferty pracy

Menedżer ds. kluczowych klientów

Różalski Windykacja S.A.

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

2

Lokalizacja

Łódź  - 2 wakaty

Kluczowe umiejętności

Doświadczenie w sprzedaży Płynna komunikacja Samodzielność

Opis stanowiska

Różalski – Windykacja S.A. to nowy podmiot w branży windykacyjnej, ale osoby go tworzące i za nim stojące to osoby z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i biznesowym; to prawnicy, prezesi zarządów i członkowie rad nadzorczych, w tym spółek publicznych (giełdowych); to osoby posiadające wiedzę, nie tylko w obszarze finansów czy windykacji – to także inwestorzy, potrafiący ocenić i zmitygować ryzyka, odpowiednio zabezpieczyć interes reprezentowanych podmiotów, sprawnie poruszający się po rynku kapitałowym; umiejący zagrożenie porażką zamienić w szansę na rozwój i zwycięstwo; posiłkujący się prawnie dostępnymi rozwiązaniami, także w obszarze tymczasowego zarządzania i restrukturyzacji.

Jako zespół tworzący Różalski – Windykacja S.A. stoimy na stanowisku, że najskuteczniejszym rozwiązaniem jest zapobieganie powstaniu problemów. Dlatego taki nacisk kładziemy na prewencję w obszarze zarządzania należnościami. Świadomość, że Twoje należności są monitorowane, że Ty jako dostawca czy wierzyciel masz wsparcie doświadczonych fachowców, ma w założeniu zachęcać Twoich klientów do respektowania przez nich zawartych z Tobą umów czy warunków współpracy.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Poszukujemy osób w zakresie obowiązków których znajdować się będą:

  • pozyskiwanie Klientów dla oferowanych przez firmę usług i rozwiązań (to będzie Twój podstawowy obowiązek; rekrutujemy na stanowisko sprzedażowe, na którym część wynagrodzenia stanowi element ruchomy, a przez to jego wysokość jest ograniczona tylko i wyłącznie skutecznością Twoich działań)
  • stały kontakt z pozyskanymi Klientami
  • zarządzanie procesem windykacji w powierzonych sprawach, monitoring prowadzonych spraw
  • wsparcie merytoryczne Klientów
  • (w przyszłości) realizacja planów odzyskowych
  • cykliczne raportowanie powierzonych obowiązków do Zarządu, analiza i organizacja procesów windykacyjnych
  • prowadzenie dokumentacji spraw windykacyjnych, w tym harmonogramów podejmowanych działań
  • przygotowywanie ofert handlowych i prezentowanie ich potencjalnym Klientom
  • kreowanie nowych sposobów prowadzenia windykacji w oparciu o dostępne narzędzia i wytyczne z poszanowaniem obowiązujących przepisów prawa

Od kandydatów na stanowisko objęte rekrutacją oczekujemy:

  • doświadczenia na stanowiskach sprzedażowych (a jeszcze bardziej mile widziane doświadczenie w sprawach zleconych lub w branży windykacyjnej)
  • wiedzy merytorycznej pozwalającej na prowadzenie działań windykacyjnych mających na celu egzekwowanie należności
  • (mile widziana) znajomość aspektów psychologicznych oraz prawnych windykacji wierzytelności
  • preferowane wykształcenie wyższe (wymagamy wykształcenia minimum średniego)
  • docenimy ewentualne posiadanie własnej bazy potencjalnych Klientów
  • dobrej znajomości pakietu MS Office i jego stosowania "w chmurze"
  • samodzielności, kreatywności i konsekwencji w działaniu
  • pasji i zaangażowania w wykonywane zadania
  • łatwości w nawiązywaniu relacji z ludźmi oraz płynnej komunikacji
  • nastawienia na realizację zadań i wynik
  • uczciwości

Jednocześnie oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz premię zależną od osiąganych wyników, której zasady naliczenia ustalimy wspólnie
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy – jeśli model biznesowy firmy okaże się zyskowny, będziesz miał/miała możliwość zbudowania i zarządzania podległą strukturą organizacyjną w ramach Działu Handlowego firmy
  • pracę od poniedziałku do piątku w uzgodnionych godzinach i formie (możliwe jest również podjęcie pracy na zasadzie B2B)
  • pełną współpracę która sprawi, że z łatwością odnajdziesz się w Naszej organizacji
  • zdobycie doświadczenia zawodowego w gronie profesjonalistów, wśród których są prezesi zarządów i członkowie rad nadzorczych firm z Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych
  • pracę w przyjaznej atmosferze, wśród ludzi którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swoich obowiązków
  • całkowitą samodzielność w realizowaniu odpowiedzialnych zadań, realny wpływ na rzeczywistość biznesową współtworzonego projektu
  • możliwość kreowania nie tylko wizerunku firmy, ale także strategii jej rozwoju i polityki produktowej
  • kawę i herbatę oraz nowoczesne biuro w centrum biznesowym Łodzi z unikalnym widokiem na południową część miasta z perspektywy XVIII piętra

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij CV!

Prześlij CV oraz załóż darmowe konto pracownika

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona