Zobacz inne oferty pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

Solar Polska Sp. z o.o.

400

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Siedlce  - 1 wakat

Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y Zaanga┼╝owanie w kontaktach z klientami i wsp├│┼épracownikami Do┼Ťwiadczenie w bran┼╝y elektrycznej lub elektrotechnicznej

Opis stanowiska

Poszukujemy:

Doradców Techniczno-Handlowych

których pasj─ů jest technika w s┼éu┼╝bie ich Klientów

Nasz─ů pasj─ů jest zaopatrzenie i logistyka. Dzia┼éamy zarówno w Polsce jak i zagranic─ů, dostarczaj─ůc naszym Klientom przede wszystkim produkty, rozwi─ůzania techniczne i us┼éugi z obszaru elektrotechniki instalacyjnej i automatyki przemys┼éowej. Poniewa┼╝ jeste┼Ťmy cz─Ö┼Ťci─ů mi─Ödzynarodowej Grupy Solar, jeste┼Ťmy w stanie zapewni─ç naszym Klientom równie┼╝ zaopatrzenie kompleksowe. Nie boimy si─Ö wyzwa┼ä i dlatego praca w Solar mo┼╝e sta─ç si─Ö przygod─ů Twojego ┼╝ycia.

Twoje zadania:

Osoba na tym stanowisku b─Ödzie odpowiedzialna za wsparcie dzia┼éu sprzeda┼╝y, pomoc i wspó┼éprac─Ö z pracownikami pracuj─ůcymi w terenie. Sporz─ůdzanie ofert techniczno-handlowych, negocjowanie warunków handlowych oraz monitorowanie realizacji zamówie┼ä. Utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz dostawcami. Do zada┼ä wybranej osoby nale┼╝e─ç b─Ödzie ci─ůg┼ée poszerzanie wiedzy na temat oferowanych produktów, rozwi─ůza┼ä i ich zastosowa┼ä.

Nasze wymagania:

  • Wykszta┼écenie minimum ┼Ťrednie elektrotechniczne
  • Otwarto┼Ť─ç i zaanga┼╝owanie w kontaktach z klientami oraz wspó┼épracownikami w Solar
  • Do┼Ťwiadczenie w bran┼╝y elektrycznej lub elektrotechnicznej
  • Znajomo┼Ť─ç programu Excel
  • Znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego na poziomie komunikatywnym b─Ödzie dodatkowym atutem
  • Samodzielno┼Ť─ç, kreatywno┼Ť─ç
  • Ch─Ö─ç w┼éasnego rozwojuÔÇő

Nasza oferta:

  • Interesuj─ůca praca w stabilnej i dynamicznie rozwijaj─ůcej si─Ö, mi─Ödzynarodowej firmie ze skandynawsk─ů kultur─ů organizacyjn─ů
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, na które sk┼éadaj─ů si─Ö podstawa oraz rozbudowany system premiowy i prowizyjny
  • Opieka medyczna Medicover
  • Dofinansowanie do Karty Benefit lub Medicover Sport
  • Praca w ambitnym i zgranym zespole
  • Mo┼╝liwo┼Ťci rozwoju zawodowego w ramach Solar Business Academy
  • Zindywidualizowane szkolenia wst─Öpne zapewniaj─ůce zapoznanie si─Ö ze strategi─ů i procesami firmy Solar
  • Dynamiczne i ambitne ┼Ťrodowisko pracy, które rozwinie Twoje umiej─Ötno┼Ťci zawodowe

Miejsce zatrudnienia

Poszukujemy pracowników, których miejscem pracy b─Ödzie Oddzia┼é Solar Polska w Siedlcach.

Prze┼Ťlij nam swoj─ů aplikacj─Ö

Je┼Ťli mo┼╝esz zidentyfikowa─ç si─Ö z nakre┼Ťlonym przez nas profilem zawodowym i jeste┼Ť zainspirowany nasz─ů ofert─ů, prze┼Ťlij nam w terminie do 31 stycznia 2024 r. Twoje zg┼éoszenie rekrutacyjne, klikaj─ůc na „Aplikuj”.

Solar is a listed sourcing and services company within installation and industry. Besides offering our customers the best products, we also work to create a more sustainable business and play an active role in the green transition.
We strive to help our customers work more efficiently and by means of digital solutions, strong online platforms, our logistics setup, and our services, we work together to make their workday easier.

Join Solar and become part of an international company with 3000 ambitious colleagues, who back you up and who work hard every day to make a difference for our customers, the industry, and society. You will get the chance to influence our company with your great ideas and your drive. We offer you a workplace that is flexible and provides opportunities for personal and professional development.

Pensja podstawowa: Nieujawniona