Przedstawiciel handlowy

STP & DIN CHEMICALS SP. Z O.O.

85

Umowa o prac─Ö

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Zachodniopomorskie  - 1 wakat

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

Budowanie relacji

Opis stanowiska

Firma STP&DIN Chemicals zajmuje si─Ö produkcj─ů, sprzeda┼╝─ů oraz dystrybucj─ů gazów technicznych, które wykorzystywane s─ů w niemal ka┼╝dej dziedzinie przemys┼éu m.in. metalurgii i obróbce cieplnej, w przemy┼Ťle hutniczym, samochodowym, chemicznym, spo┼╝ywczym. S─ů nieocenione w medycynie i instytutach naukowo-badawczych.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

Przedstawiciela handlowego

Region: pó┼énocno - zachodni (woj. pomorskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie)

Zakres obowi─ůzków:

  • realizacja planów i strategii sprzeda┼╝owej w ramach powierzonego regionu
  • pozyskiwanie klientów, budowanie d┼éugofalowych relacji biznesowych z klientami
  • negocjowanie, zawieranie umów handlowych oraz koordynacja ich realizacji
  • wsparcie zespo┼éu handlowego w d─ů┼╝eniu do realizacji celów
  • koordynacja dzia┼éa┼ä pomi─Ödzy klientem, a dzia┼éami wewn─Ötrznymi firmy
  • planowanie i nadzór nad projektami specjalnymi
  • bie┼╝─ůce monitorowanie i analizowanie rynku
  • sporz─ůdzanie raportów na potrzeby wewn─Ötrzne.

Wymagania:

  • do┼Ťwiadczenie zawodowe w bran┼╝y gazów technicznych, spawalnictwa
  • znajomo┼Ť─ç rynku i otoczenia biznesowego w regionie
  • do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y bezpo┼Ťredniej
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielno┼Ť─ç w realizacji zada┼ä
  • samodzielno┼Ť─ç i silna motywacja do pracy
  • odwaga w podejmowaniu decyzji i dzia┼éa┼ä, umiej─Ötno┼Ť─ç przewidywania ich rezultatów
  • elastyczno┼Ť─ç, kreatywno┼Ť─ç w poszukiwaniu rozwi─ůza┼ä i budowaniu sukcesów firmy
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • prac─Ö w du┼╝ej stabilnej firmie
  • zatrudnienie w ramach umowy o prac─Ö (podstawa + premia roczna)
  • wszystkie potrzebne narz─Ödzia pracy (laptop, telefon, samochód)
  • program wdro┼╝enia obejmuj─ůcy cykl szkole┼ä oraz wsparcie organizacyjne
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego do┼Ťwiadczenia zawodowego i osi─ůganych wyników
  • dodatkowe benefity w okresie ┼Ťwi─ůtecznym zgodnie z zasadami Spó┼éki
  • ubezpieczenie grupowe

Przewidywana data zatrudnienia: 01.10.2021

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona