Niestety oferta pracy, kt├│r─ů przegl─ůdasz ju┼╝ wygas┼éa.

Doradca Techniczny

Podstawa: Nieujawniona
Samoch├│d
  • SIG Sp. z o.o.
  • B2B, B2C
  • Estate - Us┼éugi i produkty dot. budownictwa
  • 07-03-2023
Nieujawniona
Samoch├│d

Przedstawiciel Handlowy ds. Gastronomii (Gorz├│w Wielkopolski)

Podstawa: Nieujawniona
Samoch├│d
Nieujawniona
Samoch├│d

Mened┼╝er ds. Klienta Biznesowego

Baza kontakt├│w

Doradca handlowy

Samoch├│d Baza kontakt├│w

Doradca Techniczny NOWA

Podstawa: Nieujawniona
Samoch├│d
  • B2B, B2C
  • 21-03-2023
Nieujawniona
Samoch├│d

Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki

Rekrutacja OZE Anna Faltus

3

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Zdalna, Stacjonarna, Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom do┼Ťwiadczenia

10

Kujawsko-pomorskie, Zachodniopomorskie, Mazowieckie, Opolskie, Dolno┼Ťl─ůskie, ┼Ül─ůskie, ┼Üwi─Ötokrzyskie, Podlaskie, Warmi┼äsko-mazurskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Lubuskie, ┼ü├│dzkie, Ma┼éopolskie, Podkarpackie, Lubelskie

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

Komunikatywno┼Ť─ç Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y Negocjacje

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Jeste┼Ťmy firm─ů szkoleniowo-doradcz─ů, wspó┼épracuj─ůc─ů z szerokim gronem ekspertów z bran┼╝y fotowoltaicznej oraz elektrycznej. W ramach marki Szkolenia OZE realizujemy szkolenia w dziedzinie fotowoltaiki. Dzieki temu, i┼╝ posiadamy sie─ç kontaktów z firmami z bran┼╝y fotowoltaicznej, w tym instalatorami, dystrybutorami komponentów oraz firmami handlowymi pomo┼╝emy Ci w rozpocz─Öciu pracy w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Oferujemy wsparcie w zakresie praktyki na monta┼╝ach z wykwalifikowanymi instalatorami. Jeste┼Ťmy organizatorem mi─Ödzynarodowej konferencji po┼é─ůczonej z targami wystawienniczymi Online PV Conference&Expo. Nasz zespó┼é szkoleniowców to najwy┼╝szej klasy, wykwalifikowani specjali┼Ťci z wieloletnim do┼Ťwiadczeniem w bran┼╝y fotowoltaicznej oraz elektrycznej, wieloletni wyk┼éadowcy szkole┼ä teoretycznych i praktycznych z zakresu systemów fotowoltaicznych, doradcy w zakresie konfiguracji i instalacji fotowoltaicznych, kadra in┼╝ynieryjna jednego z g┼éównych zak┼éadów energetycznych (projektanci instalacji energetycznych i fotowoltaicznych).

Dla naszego Klienta, lidera z bran┼╝y fotowoltaicznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki

Posiadasz do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y fotowoltaiki?

Gdy wyznaczysz sobie ambitny cel, to motywuje Ci─Ö wizja jego realizacji?

Jeste┼Ť handlowcem, który lubi wyzwania i sta┼ée podnoszenie sobie poprzeczki?

Czekamy w┼éa┼Ťnie na Ciebie!

Przedstawimy Ci─Ö liderowi z bran┼╝y fotowoltaicznej.

Firma działa na terenie całej Polski.

  Twój zakres obowi─ůzków:

  • Realizacja planów sprzeda┼╝owych – minimum 30 kW miesi─Öcznie
  • Realizacja spotka┼ä z powierzonymi klientami indywidualnymi i biznesowymi
  • Prezentacja oferty, sprzeda┼╝ systemów fotowoltaicznych i us┼éug dodatkowych
  • Doradztwo i sprzeda┼╝ optymalnych rozwi─ůza┼ä z zakresu instalacji PV
  • Przygotowywanie kalkulacji, ofert oraz zawieranie umów z klientami
  • Budowanie i rozwój d┼éugoterminowych relacji z klientami, poprzez analiz─Ö efektów zastosowanych rozwi─ůza┼ä i up-selling
  • Opieka posprzeda┼╝owa
  • Dbanie o najwy┼╝sze standardy obs┼éugi klienta

  Nasze wymagania:

  • Do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y fotowoltaiki
  • Umiej─Ötno┼Ťci negocjacyjne oraz znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y
  • Samodzielno┼Ť─ç, nastawienie na sprzeda┼╝, wysoka kultura osobista
  • Ambicja i determinacja w d─ů┼╝eniu do wyznaczonego celu
  • Bieg┼éa obs┼éuga programów komputerowych MS Office
  • Prawo jazdy kat B

  To oferujemy:

  • Wynagrodzenie = atrakcyjny system premiowy
  • Samochód s┼éu┼╝bowy i niezb─Ödny sprz─Öt do pracy
  • Pakiet bezp┼éatnych szkole┼ä produktowych, wsparcie techniczne
  • Kontakty do klientów
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç ci─ůg┼éego rozwoju
  • Prac─Ö w mi┼éej atmosferze