Przedstawiciel handlowy - branża winiarska

Specjalista ds. Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów
  • CORNTECH
  • B2B
  • Produkcja - Maszyny i urządzenia
  • 15-03-2024
Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. obsługi Klienta

Nieujawniona

Konsultant ds. sprzedaży

Nieujawniona

Przedstawiciel handlowy - branża kosmetyczna

Trichopartner sp. z o. o.

15

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

3

Lokalizacja

Częstochowa, Kraków, Katowice, Warszawa, Gdańsk

Umiejętność organizacji i samodyscyplina Znajomość technik sprzedaży Prawo jazdy kat. b

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma Trichopartner jest liderem na polskim rynku w oferowaniu rozwiązań trychologicznych. Specjalizuje się w dostarczaniu wyspecjalizowanych rozwiązań w dziedzinie trychologii, dystrybucji kosmetyków i urządzeń do gabinetów trychologicznych, salonów beauty czy klinik medycyny estetycznej. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za sprzedaż i szkolenia produktowe uznanych marek trychologicznych na rynku polskim, takich jak: Mediceuticals, Alcantara, Nourkrin, kamer trychologicznych KC, urządzenia do mezoterapii, systemu lasorowego i wielu innych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy:

Przedstawiciela handlowego

branża: kosmetyczna

Twój zakres obowiązków:

• Aktywna sprzedaż kosmetyków i urządzeń trychologicznych do salonów beauty, gabinetów trychologicznych i klinik medycyny estetycznej
• Prowadzenie szkoleń i prezentacji oferowanych kosmetyków i urządzeń
• Aktywne poszukiwanie nowych Klientów i Partnerów handlowych
• Nawiązywanie nowych i utrzymywanie dotychczasowych kontaktów handlowych
• Raportowanie wyników swojej działalności
• Gotowość na wyjazdy służbowe w obrębie podległego terenu
• Udział w targach i imprezach branżowych

Nasze wymagania:

• Ukończenie uczelni w kierunki kosmetologii (ewentualnie biotechnologia, biologia), minimum licencjat – warunek konieczny
• Prawo jazdy kategorii B – warunek konieczny
• Miła aparycja i wysoka kultura osobista
• Umiejętność organizacji pracy i samodyscyplina
• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Praca na podobnym stanowisku w roli szkoleniowca – handlowca lub doświadczenie w sprzedaży, minimum rok.

Mile widziane:

• Znajomość branży kosmetycznej lub medycyny estetycznej

To oferujemy:

• Pracę w firmie, która jest liderem w swojej branży
• Narzędzia niezbędne do pracy: telefon, komputer, samochód
• Szkolenia trychologiczne prowadzone przez lidera w tej dziedzinie na polskim rynku
• Szkolenia krajowe i zagraniczne
• Bardzo korzystny system wynagrodzeń
• Premie w zależności od uzyskanych wyników
• Możliwość bardzo szybkiego rozwoju
• Wspólne integracje, bardzo zgrany zespół
• Świetną atmosferę pracy
• Możliwość awansu
• Będziesz mieć realny wpływ na rozwój całej firmy