Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 8 wakatów

Nieujawniona

Doradca Handlowy ds. Sprzedaży Telefonicznej

zielonyVOLT.pl

100

Super oferta

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa

Kluczowe umiejętności

Znajomość technik sprzedaży Budowanie relacji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

zielonyVOLT.pl to wiodący instalator rozwiązań fotowoltaicznych w sektorach klientów indywidualnych i biznesowych.

Jeśli chcesz poczuć dobrą energię, to znak, że do Nas pasujesz.

Aktualnie poszukujemy osób z pasją i zaangażowaniem na stanowisko:

DORADCA HANDLOWY DS. SPRZEDAŻY TELEFONICZNEJ

Miejsce pracy: Warszawa - Ursynów

Twoje zadania:

  • Kompleksowa obsługa w zakresie sprzedaży instalacji fotowoltaicznych (doradztwo energetyczne i techniczne)
  • Obsługa telefoniczna klientów z bazy i telemarketingu firmy
  • Przygotowywanie kompleksowych ofert i finalizacja sprzedaży
  • Budowanie trwałych relacji z klientami
  • Informowanie o źródłach finansowania, abonamentach i dotacjach

Jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie co najmniej średnie lub w trakcie studiów
  • Możesz pochwalić się doświadczeniem w sprzedaży (najlepiej telefonicznej)
  • Posiadasz wiedzę z zakresu rynku fotowoltaiki (mile widziane)
  • Cechujesz się samodzielnością i kreatywnością
  • Jesteś w pełni dyspozycyjny
  • Sprawnie posługujesz się arkuszem kalkulacyjnym i MS Word
  • Wiedza z zakresu elektromobilności i pomp ciepła będzie Twoim dodatkowym atutem

U nas znajdziesz wszystko, czego szukasz!

  • Stabilne zatrudnienie: umowa o pracę lub samozatrudnienie, możliwość umowy zlecenia dla studentów
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia za wynik
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, smartfon
  • Praca stacjonarna w biurze handlowym firmy
  • Szkolenie stanowiskowe i wsparcie na każdym etapie pracy
  • Pakiet medyczny
  • Własna baza klientów
  • Miła atmosfera pracy w dynamicznym środowisku i w pasjonującej, szybko rozwijającej się branży

Brzmi interesująco?