Doradca Klienta ds. Technicznych

  • SMART-HR
  • B2B
  • Produkcja - Pozostała produkcja
  • 17-03-2024
Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta - Umowa zlecenie

Nieujawniona

Doradca ds. OZE / Kanał Sprzedaży Indywidualnej

Baza kontaktów

Doradca klienta- umowa zlecenie

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Techniczno-Handlowy

Podstawa: 5 000 - 13 000 zł
Pensja podstawowa
5 000 - 13 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty

Partner Handlowy ds. Fotowoltaiki i Pomp Ciepła wraz z Zespołem Sprzedażowym

Manta Green Energy

50

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Kierownik sprzedaży

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

5

Lokalizacja

Śląskie

Skuteczny sprzedawca Zarządzanie zespołem Budowanie relacji z klientem

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Manta S.A. to przedsiębiorstwo które powstało w 1998 roku z zamysłem, między innymi, montażu systemów klimatyzacji i wentylacji. W kolejnych latach wprowadziliśmy do naszej oferty  montaż pomp ciepła.

Obecnie ze względu na ogromny potencjał rynku a jednocześnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów rozwijamy obszar związany z odnawialnymi źródłami energii skupiając się na rynku instalacji fotowoltaicznych, pompach ciepła oraz magazynach energii. Naszą misją jest nieustające przyczynianie się do utrzymania w dobrej kondycji otaczającego nas środowiska co związane jest z  podejmowanie działań w kierunku wyeliminowania nadmiernej produkcji CO2 . W związku z tym oferujemy sprawdzone produkty z długoletnią gwarancją.

Naszą dewizą jest kompleksowa usługa, długowieczność działania naszych urządzeń oraz zadowolenie naszych klientów.

Do naszego zespołu sprzedażowych poszukujemy:

 Partnera Handlowego ds. Fotowoltaiki i Pomp Ciepła wraz z Zespołem Sprzedażowym

Teren działania: cała Polska

  •  Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku poparte sukcesami w sprzedaży B2B oraz B2C;
  • Zarządzasz sprawnie działającym zespołem handlowym;
  • Stawiasz na pracę z ludźmi;
  • Twoim celem jest zbudowanie skutecznego zespołu sprzedaży;
  • Potrafisz nawiązać utrzymać i rozwijać dobre relacje z współpracownikami;
  • Umiejętnie dążysz do osiągnięcia sukcesu w sprzedaży jesteś wytrwały, skuteczny, ambitny;
  • Zapewniasz najwyższy poziom obsługi klienta;
  • Dbasz o dobre relacje z klientami;
  • Samodzielnie rozwiązujesz codzienne problemy;
  • Dodatkowo energia odnawialna jest Twoją pasją.

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie oraz wysoką prowizję uzależnioną od realizacji planu sprzedaży;
  • Konkurencyjny i kompleksowy produkt na rynku oparty o najlepszych producentów;
  • Najlepszą ofertę na rynku dla klientów indywidualnych i biznesowych;
  • Atrakcyjne finansowania instalacji dla klientów indywidualnych i biznesowych;
  • Narzędzia informatyczne do kalkulowania oferty - kalkulatory ofertowe i analityczne;
  • Wsparcie w zakresie pozyskiwania kadry do zespołu;
  • Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe przez cały okres współpracy. Liczne szkolenia w trakcie współpracy;
  • Codzienne wsparcie i pomoc inżynierów oraz doświadczonego Dyrektora Sprzedaży;
  • System motywacyjny, konkursy sprzedażowe, jasną ścieżkę kariery;
  • Samochód służbowy lub ryczałt paliwowy.