Zobacz inne oferty pracy

Doradca Handlowo-Techniczny

Revolt Energy S.A.

120

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom do┼Ťwiadczenia

2

Lokalizacja

Kujawsko-pomorskie  - 2 wakaty

Budowanie relacji Komunikatywno┼Ť─ç Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y

Opis stanowiska

Revolt Energy - Marka Blachotrapez

Grupa Kapita┼éowa Blachotrapez jest jednym z najwi─Ökszych producentów pokry─ç dachowych w Polsce i Europie, zatrudniaj─ůcym obecnie ponad 1000 pracowników i posiadaj─ůcym oddzia┼éy produkcyjne w kilku europejskich krajach. Blachotrapez na przestrzeni 50 lat dzia┼éalno┼Ťci przeszed┼é drog─Ö od prywatnego przedsi─Öbiorstwa do mi─Ödzynarodowej korporacji. Dzia┼éamy ju┼╝ nie tylko w pokryciach dachowych, ale równie┼╝ w bran┼╝y odnawialnych ┼║róde┼é energii. Revolt Energy to kolejna inwestycja Grupy Blachotrapez. Inwestycja, której motorem nap─Ödowym jest najnowsza technologia. ┼ü─ůcz─ůc wiedz─Ö ekspertów, wieloletnie do┼Ťwiadczenie i wykorzystuj─ůc posiadane zasoby - ju┼╝ teraz wyznaczamy rewolucyjne standardy w bran┼╝y fotowoltaiki. W naszym zespole cenimy ludzi, pobudzamy ich do otwarto┼Ťci oraz doceniamy kreatywno┼Ť─ç.

W zwi─ůzku z nieustannym rozwojem szukamy osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy - Fotowoltaika (PV)

Zakres obowi─ůzków:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów z obszaru B2C i B2B
  • Sprzeda┼╝ produktów firmy i negocjacje handlowe
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzeda┼╝owych
  • Dba┼éo┼Ť─ç o wizerunek firmy i jej reprezentacja

Wymagania:

  • Do┼Ťwiadczenie w pozyskiwaniu Klienta
  • Udokumentowane sukcesy sprzeda┼╝owe
  • Wysoka motywacja w realizacji zada┼ä i determinacja w osi─ůgni─Öciu za┼éo┼╝onych celów
  • Komunikatywno┼Ť─ç, umiej─Ötno┼Ť─ç nawi─ůzywania i utrzymywania dobrych relacji
  • Czynne prawo jazdy kat. B. i gotowo┼Ť─ç do pracy w terenie
  • Dyspozycyjno┼Ť─ç czasowa

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w systemie B2B
  • Podstaw─Ö, narz─Ödzia pracy oraz wysokie wynagrodzenie prowizyjne
  • Wysok─ů kultur─Ö wspó┼épracy oraz opiek─Ö sprzeda┼╝ow─ů i posprzeda┼╝ow─ů
  • Szkolenia z obs┼éugi systemów informatycznych
  • Elastyczny czas pracy
  • Stabilne i d┼éugoterminowe zatrudnienie

Pensja podstawowa: Nieujawniona