Przedstawiciel Handlowy

Salag Adam Galas Spółka Komandytowa

250

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

1

Liczba wakatów

Lokalizacja

Pomorskie  - 1 wakat

Kluczowe umiejętności

Komunikatywność Negocjacje Znajomość technik sprzedaży

Opis stanowiska

Firma SALAG wiodący producent kompozytowych desek tarasowych, paneli podłogowych, listew przypodłogowych, autor innowacyjnych technologii wykończeń budowlanych, laureat wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Województwo pomorskie i kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych oraz obsługa i dbanie o bieżących klientów
  • Realizacja postawionych celów sprzedażowych
  • Analiza rynku oraz monitorowanie konkurencji
  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla sprzedawców

Od kandydatów oczekujemy:

  • swobodnego nawiązywania kontaktów i wysokiej kultury osobistej
  • zaangażowania w pracę
  • dyspozycyjności, samodzielności i operatywności w działaniu
  • doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office, Internet)
  • prawa jazdy kat. B
  • założenia lub posiadania własnej działalności gospodarczej

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, tablet
  • atmosferę przyjemną i zorientowaną na pomoc we wdrażaniu do nowych obowiązków
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kwalifikacji

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij swoje CV!

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona