Zobacz inne oferty pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

SMART-HR

8

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Wielkopolskie  - 1 wakat

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

Sprzedaż Negocjacje Obsługa klienta

Opis stanowiska

SMART-HR – jeste┼Ťmy firm─ů doradztwa personalnego, realizuj─ůc─ů ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w dzia┼éaniu oraz krótki czas realizacji zlece┼ä.

Dla naszego Klienta – mi─Ödzynarodowej firmy zajmuj─ůcej si─Ö zaopatrzeniem biur, magazynów oraz warsztatów, w zwi─ůzku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: województwo wielkopolskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku b─Ödzie odpowiedzialna za:

  • Doradztwo techniczno-handlowe w obszarze oferowanych przez firm─Ö produktów,
  • Budowanie d┼éugofalowych relacji biznesowych z Klientami,
  • Realizacj─Ö wyznaczonych planów i celów sprzeda┼╝owych, zgodnie z polityk─ů firmy,
  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Przygotowywanie umów i koordynacj─Ö realizacji zamówie┼ä,
  • Bie┼╝─ůce raportowanie,
  • Wykonywanie innych zleconych zada┼ä zwi─ůzanych z obszarem sprzeda┼╝owym i obs┼éug─ů klientów.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Przynajmniej rocznego do┼Ťwiadczenia w prowadzeniu dzia┼éa┼ä sprzeda┼╝owych B2B, w bran┼╝y technicznej,
  • Znajomo┼Ťci technik sprzeda┼╝y i negocjacji,
  • Umiej─Ötno┼Ťci nawi─ůzywania i utrzymywania kontaktów z Klientami,
  • Dyspozycyjno┼Ťci i gotowo┼Ťci do odbywania podró┼╝y s┼éu┼╝bowych,
  • Znajomo┼Ťci j─Özyka angielskiego pozwalaj─ůcej na swobodn─ů komunikacj─Ö,
  • Dobrej znajomo┼Ťci MS Office,
  • Umiej─Ötno┼Ťci analitycznych,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

Mile widziane - wymagania dodatkowe, nieobowi─ůzkowe:

  • Do┼Ťwiadczenie i znajomo┼Ť─ç bran┼╝y zaopatrzenia biur, magazynów,
  • Do┼Ťwiadczenie w budowaniu swojego portfolio klientów od podstaw.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijaj─ůcej si─Ö, mi─Ödzynarodowej firmie,
  • Umow─Ö o prac─Ö w pe┼énym wymiarze czasu pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • System premiowy,
  • Praca w systemie Home office,
  • Niezb─Ödne narz─Ödzia pracy: samochód s┼éu┼╝bowy, laptop, telefon,
  • Bogaty pakiet socjalny.

Pensja podstawowa: Nieujawniona