Doradca ds. OZE / Kanał Sprzedaży Indywidualnej

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta - Piła

Nieujawniona

Specjalista ds. sprzedaży OZE-BROKER

MULTITEAM sp zoo

10

Umowa o dzieło

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

2

Lokalizacja

Wielkopolskie

Znajomość technik sprzedaży Zarządzanie swoim czasem pracy Budowanie relacji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Nie jesteśmy kolejną firmą instalatorską z wygórowanymi cenami ani jej pracownikami czy przedstawicielami handlowymi działającymi na wyłączność, choć część członków naszego zespołu kiedyś nimi była. Dzięki efektom znaczącej skali sprzedaży wynegocjowaliśmy bardzo korzystne warunki handlowe z naszymi Partnerami, dlatego też naszym Brokerom zapewniamy nieosiągalny w innych firmach poziom cen bazowych, okresy gwarancyjne i jakość wykonawstwa. Nasza niezależność pozwala nam zaoferować niestandardowe usługi, sprzęt i rozwiązania, działamy ramię w ramię z Klientem, stale monitorujemy rynek, wybierając z niego to, co najlepsze dla naszego pracodawcy, czyli Klienta, ale także z niewątpliwą korzyścią dla Brokerów. Wybrana przez nas firma instalatorska jest Wykonawcą tego, czego oczekuje Klient, a naszym zadaniem jest dopilnowanie, aby wszystko przebiegło prawidłowo, sprawnie, w wysokiej jakości wykonania za bardzo konkurencyjną cenę. Na podstawie naszych bogatych doświadczeń oraz wiedzy o rynku i potrzebach Klienta określiliśmy najważniejsze kryteria wyboru firm wykonawczych i nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi z nich, bo to one gwarantują wysoką jakość, profesjonalizm, konkurencyjne ceny, stabilność finansową i odpowiednią obsługę po sprzedażową. Zapraszamy do współpracy tylko aktywne, przedsiębiorcze osoby, które wykazują się własną inicjatywą, mają nieszablonowe pomysły, cenią sobie niezależność i swobodę oraz mają wysoką motywację, aby zarabiać najlepiej w branży sprzedając produkty OZE w najlepszych cenach. WSZYSTKO JEST W TWOICH RĘKACH, SAM ZDECYDUJ !

Pracujesz w branży OZE, masz doświadczenie w sprzedaży PV oraz PC, chcesz się rozwijać ? Szukamy osób na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży OZE

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Chcesz zostać niezależnym brokerem ds. OZE i posiadasz udokumentowane doświadczenie sprzedażowe
  • Masz dość korporacyjnych nonsensów oraz ograniczeń operacyjnych
  • Masz dość zaporowych cen oraz braku elastyczności w dopasowaniu oferty
  • Masz dość codziennych zdzwonek i raportów
  • Chcesz wolności oraz nieograniczonych możliwości zarabiania dla siebie
  • Chcesz się rozwijać – budować własny kanał sprzedaży
  • Być może chciałbyś rozszerzyć swoją obecną ofertę

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !

Otrzymasz:

  • Regularne wsparcie szkoleniowe
  • Dostęp do CRM oraz materiałów marketingowych – sprzedażowych
  • Wsparcie działu finansowego, technicznego, działu dofinansowań
  • Kilkunastu renomowanych partnerów działających na terenie całej Polski : fotowoltaika, fotowoltaika na trackerach, pompy ciepła, magazyny energii, ładowarki samochodowe, klimatyzacje, folie na podczerwień, kotły elektryczne, sprzedaż energii dla biznesu, budowa domów pasywnych, obsługa klientów na terenie Niemiec.
  • Gwarantujemy bardzo niskie ceny bazowe, bardzo dobre produkty oraz długoletnie gwarancje posprzedażowe (10-20 lat na wszystkie podzespoły instalacji pv oraz pomp ciepła)
  • Leady sprzedażowe
  • Dla aktywnych partnerów (auto służbowe oraz karta paliwowa)
  • Możliwość awansu w strukturach firmy
  • Elastyczny czas i miejsce pracy (brak regionalizacji)
  • Bardzo atrakcyjne ceny 0, sam decydujesz o wysokości własnego wynagrodzenia

Doświadczenie:

  • rekrutujemy kandydatów z najlepszymi wynikami sprzedażowymi
  • mile widziani doradcy finansowi - ubezpieczeniowi
  • menedżerowie z własnymi strukturami sprzedażowymi
  • doradcy Elite

Proces sprzedaży:

  • praca na kontaktach własnych, dodatkowo wspomagamy ocieplonymi już leadami

Rodzaj sprzedaży:

  • aktywny

Dział handlowy:

  • będziesz podlegał bezpośrednio pod dyrektora handlowego

Atmosfera w zespole:

  • będziesz współpracował z najlepszymi i silnymi osobowościami wspierającymi Ciebie na każdym etapie lubimy dzielić się doświadczeniem (Twój sukces to nasz wspólny sukces)
  • wyjazdy intergracyjne

Możliwe formy zatrudnienia:

  • współpraca B2B (wynagrodzenie bez górnej granicy)
  • umowa zlecenie
  • umowa o pracę

Narzędzia pracy:

  • auto służbowe (do użytku prywatnego), telefon, laptop

System wynagradzania:

  • uzależniony od Twojej skuteczności sprzedażowej (motywujące progi prowizyjne)
  • prowizja narastająca aż do 90 % Twojego narzutu
  • wynagrodzenie podstawowe możliwe już od momentu rozpoczęcia współpracy (najniższa krajowa)
  • szukamy najlepszych specjalistów OZE
  • oferujemy najlepsze warunki finansowe

Rodzaj pracy:

  • praca w systemie hybrydowym 80 % kontakt z klientem, 20 % administracja biurowa

Ścieżka rozwoju:

  • szkolenia stacjonarne oraz szkolenia online

Przewagi konkurencyjne:

  • konwersja spotkania na sprzedaż z sukcesem 80%
  • najszersza gama produktów na rynku
  • oferta kilkunastu firm (cała branża OZE w jednym miejscu)