Zobacz inne oferty pracy

Przedstawiciel Medyczny

CELON PHARMA SA

500

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Szczecinek, Koszalin, Ko┼éobrzeg  - 1 wakat

Prezentacja produktu Umiej─Ötno┼Ťci negocjacyjne Budowanie relacji z klientami

Opis stanowiska

Celon Pharma S.A. jest zintegrowan─ů firm─ů farmaceutyczn─ů prowadz─ůc─ů zaawansowane badania naukowe i wytwarzaj─ůc─ů nowoczesne leki. Firma prowadzi równie┼╝ skuteczny i profesjonalny marketing w┼éasnych produktów. Nasze leki pomagaj─ů tysi─ůcom pacjentów zachowa─ç lepsze i d┼éu┼╝sze ┼╝ycie. ┼Ürodki finansowe na badania i rozwój pozyskujemy ze sprzeda┼╝y naszych w┼éasnych produktów, ┼Ťrodków pochodz─ůcych z rynku kapita┼éowego. Dzia┼é badawczo-rozwojowy Celon Pharma S.A. tworzy ponad 200 naukowców. Inwestujemy w rozwój innowacyjnych farmaceutyków o potencjalnym zastosowaniu w leczeniu nowotworów, chorób neurologicznych, cukrzycy i innych schorze┼ä metabolicznych. Zapraszamy Ci─Ö do naszego zespo┼éu!

 W zwi─ůzku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Promowanie produktów firmy w┼Ťród lekarzy i farmaceutów (praca z lekami RX),
  • Realizowanie zada┼ä i za┼éo┼╝onych celów sprzeda┼╝owych,
  • Planowanie pracy, przygotowywanie analiz i researchÔÇő rynku farmaceutycznego na danym terenie,
  • Utrzymywanie trwa┼éych relacji biznesowych,
  • Aktywny wk┼éad w tworzenie dobrego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Do┼Ťwiadczenie w pracy w sprzeda┼╝y, to co┼Ť co musisz mie─ç :),
  • Komunikatywno┼Ť─ç i orientacja na realizacj─Ö za┼éo┼╝onych celów, samodzielno┼Ť─ç w dzia┼éaniu, pomo┼╝e Ci w pracy,
  • Zaanga┼╝owanie i otwarto┼Ť─ç na podejmowanie nowych wyzwa┼ä, bo w takim ┼Ťrodowisku chcemy pracowa─ç,
  • Umiej─Ötno┼Ťci negocjacyjne i prezentacyjne, b─Öd─ů u nas Twoim atutem,
  • Wykszta┼écenie wy┼╝sze,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umow─Ö o prac─Ö,
  • Wynagrodzenie sta┼ée plus motywuj─ůcy system premiowy oparty na wynikach, na który masz realny wp┼éyw,
  • Samochód s┼éu┼╝bowy, telefon komórkowy, tablet jako narz─Ödzia pracy,
  • Prac─Ö w m┼éodym i energicznym zespole, pe┼én─ů wyzwa┼ä ale i satysfakcjonuj─ůc─ů :),
  • Stabilne i rozwijaj─ůce si─Ö ┼Ťrodowisko pracy,
  • Prywatn─ů opiek─Ö medyczn─ů, dofinansowan─ů kart─Ö sportow─ů.

Pensja podstawowa: Nieujawniona