Regional Sales Manager

  • 19-04-2024
  • 2 lokalizacje -> 5 wakatów
Baza kontaktów

Ankieter terenowy - bez doświadczenia

Prowizja: 2 500 - 8 500 zł
Pensja prowizja
2 500 - 8 500 zł

Doradca Klienta Biznesowego

Podstawa: 7 000 - 7 500 zł
Pensja podstawowa
7 000 - 7 500 zł

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego

Przedstawiciel Handlowy

Chefs Culinar Sp. z o.o.

400

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Gdańsk

Prezentacje handlowe Znajomość technik sprzedaży Budowanie relacji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Chefs Culinar – działamy na rynku gastronomicznym od blisko 100 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i koncentracji wyłącznie na food serwisie doskonale rozumiemy branżę i potrafimy odpowiedzieć na jej potrzeby. Wyróżnia nas kompleksowa obsługa – poza hurtową sprzedażą żywności oferujemy także szeroki wachlarz usług doradztwa oraz wsparcia w codziennym prowadzeniu biznesu. Nasz zespół każdego dnia dba o to, aby wszyscy klienci otrzymali produkty najwyższej jakości i to z nich tworzyli najlepsze dania dla swoich gości. Zaufało nam już wiele polskich restauracji, hoteli i firm cateringowych.

W związku z rozwojem firmy aktualnie poszukujemy Pracowników na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie do współpracy klientów sektora gastronomii
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych z klientami
  • Realizacja celów sprzedażowych, rozwijanie sprzedaży w swoim obszarze
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Rozpoznawanie potrzeb klientów i profesjonalne doradztwo
  • Nadzór nad terminową spłatą należności i egzekwowanie jej
  • Współpraca z działem zakupów oraz logistyki
  • Dbanie o zachowanie standardów i dobry wizerunek firmy

NASZE WYMAGANIA:

  • Min. 2-3 lata doświadczenia w sprzedaży w branży gastronomicznej, produkcji lub dystrybucji żywności
  • Wykształcenie min. średnie (kierunkowe wykształcenie gastronomiczne mile widziane)
  • Orientacja na wynik oraz determinacja w dążeniu do celu
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, umiejętność budowania długotrwałych relacji handlowych
  • Kompetencje sprzedażowe, umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobra orientacja w terenie i znajomość lokalnego rynku gastronomicznego (restauracje, hotele, firmy cateringowe, kantyny i punkty zbiorowego żywienia)
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i osiąganych wyników sprzedażowych
  • Dobrze zaprojektowany system premiowy
  • Interesującą i rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dobre warunki pracy i przyjazną atmosferę
  • Szkolenia produktowe i asortymentowe podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • Program wdrożeniowy
  • Narzędzia niezbędne do realizacji zadań (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)