Niestety oferta pracy, którą przeglądasz już wygasła.

Inne oferty, które mogą Cię zainteresować

Niezależny Agent Nieruchomości

Prowizja: 5 000 - 50 000 zł
Baza kontaktów
Pensja prowizja
5 000 - 50 000 zł
Baza kontaktów

Mobilny Doradca Techniczno-Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów
Pensja podstawowa
Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Prowizja: Nieujawniona
Baza kontaktów
Pensja prowizja
Nieujawniona
Baza kontaktów

Regional Sales Manager

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów
Pensja podstawowa
Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów

Przedstawiciel Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Baza kontaktów
 • eService
 • B2B
 • Finanse - Produkty finansowe
 • 19-07-2024
Pensja podstawowa
Nieujawniona
Baza kontaktów

Doradca Klienta - Umowa zlecenie NOWA

Podstawa: Nieujawniona
Pensja podstawowa
Nieujawniona

Doradca Klienta ds. OZE

Podstawa: 6 000 - 20 000 zł
Samochód
Pensja podstawowa
6 000 - 20 000 zł
Samochód

Przedstawiciel Handlowy

Prowizja: 10 000 - 50 000 zł
Samochód Baza kontaktów
 • KINMAJ
 • B2C
 • Energia - Energia odnawialna
 • 18-07-2024
Pensja prowizja
10 000 - 50 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Kierownik Sali Sprzedaży NOWA

Podstawa: Nieujawniona
Pensja podstawowa
Nieujawniona

Specjalista ds. kredytów

Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Gorzowie Wielkopolskim

100

http://www.gbs.net.pl

Ogłoszenie ważne do: 13-07-2024

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzedaży

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

1

Liczba wakatów

Lokalizacja

Zielona Góra

Kluczowe umiejętności

Komunikatywność Samodzielność

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Gorzowie Wielkopolskim poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. kredytów

 

Dlaczego miałbyś u nas pracować?

 • Nie szukamy pracowników na chwilę. Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, abyś czuł się bezpiecznie na nowym stanowisku.
 • Stawiamy przede wszystkim na rozwój osobisty naszych pracowników. Doskonalimy zawodowo poprzez stałe podnoszenie kwalifikacji i poszerzanie wiedzy. Dzięki szkoleniom nasi pracownicy rozwijają dotychczasowe kompetencje zawodowe, w tym udoskonalają swoją kreatywność i innowacyjność oraz umiejętności personalne. Wspólne szkolenia integrują również cały zespół, co umacnia więzi pracowników i wpływa pozytywnie na atmosferę w pracy.

 

Kogo dokładnie szukamy?

 • Poszukujemy osobę z co najmniej 2-letnim doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku.
 • Kandydat powinien posiadać wiedzę na temat produktów kredytowych, procesu kredytowego oraz aspektów prawnych zabezpieczeń transakcji kredytowych. Powinien również potrafić analizować sprawozdania finansowe.
 • Zależy nam na osobie z wykształceniem wyższym, przy czym preferujemy ukończenie takich kierunków jak bankowość, finanse czy ekonomia.
 • Osoba pracująca na tym stanowisku powinna być komunikatywna w takim stopniu, aby łatwo nawiązywać kontakty z klientami oraz członkami zespołu i poprzez rozmowę nawiązywać z nimi pozytywne relacje.
 • Cenimy sobie również samodzielność i systematyczność w wykonywaniu obowiązków,
  a także zespołowość, zaangażowanie i współpracę.
 • Do wykonywania Twoich obowiązków niezbędna będzie umiejętność pracy z narzędziami MS Office (Word, Excel itp.) oraz czynne prawo jazdy kat. B.

 

Czym będziesz się zajmować?

 • Jako Specjalista ds. Kredytów będziesz odpowiedzialny za sprzedaż produktów kredytowych dla podmiotów gospodarczych. Będziesz sprzedawał produkty kredytowe zarówno do obecnych, jak i nowych klientów, których będziesz pozyskiwał z pomocą Dyrektora Sieci Sprzedaży oraz Dyrektora Oddziału.
 • Podczas rozmów z klientami będziesz pomagał im w doborze najlepszej oferty, dokonywał analizy dokumentów przedstawionych przez klientów, w tym analizy finansowej, sporządzał umowy kredytowe oraz kompletował dokumentację kredytową.
 • Będziesz pracował głównie z wykorzystaniem systemu bankowego, aplikacji wspierających ten system (BIK, Amron, Cenatorium) oraz narzędzi MS Office.
 • Powyższe zadania będziesz wykonywał również przez proces wdrożenia, więc wszystkiego Cię nauczymy!

 

Co oferuje firma?

 • Oferujemy zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
 • Premie uznaniowe uzależnione od oceny efektywności.
 • Za wzorowe wypełnianie obowiązków zawodowych, wykazywanie się inicjatywą, uzyskiwanie szczególnych osiągnięć i efektów w pracy, mogą być przyznane nagrody pieniężne.
 • Szkolenia rozwijające Twoje kompetencje i pogłębiające wiedzę.
 • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i osób bliskich oraz ubezpieczenie grupowe na życie.
 • Dzięki pracowniczemu programowi emerytalnemu możesz wcześniej pomyśleć o swojej przyszłości.
 • Dofinansowujemy również Twój wypoczynek.
 • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

 

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij swoje CV!

 

Dane osobowe podane w zgłoszeniu będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, według zasad zawartych w poniższej informacji.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH - klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w fazie rekrutacji

1.       Administrator danych: Administratorem danych jest Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Gorzowie Wielkopolskim z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Sikorskiego 7, 66-400 Gorzów Wielkopolski, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000099399, NIP 599-000-37-37, REGON 000510818, tel.: 95 7284 111 email: sekretariat@gbs.net.pl, zwany dalej „Bankiem”.

2.       Inspektor Ochrony Danych: W Banku został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez adres poczty elektronicznej: iod@gbs.net.pl lub pisemnie (na adres siedziby Banku). Z Inspektorem Ochrony Danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych
z przetwarzaniem danych.

3.       Cele oraz podstawa prawna przetwarzania danych osobowych: Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Bank w celu realizacji procesu rekrutacji/i przyszłych rekrutacji - podstawą prawną przetwarzania danych osobowych w tym zakresie jest Pani/Pana zgoda, tj. art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia oraz realizacja przez Bank obowiązków prawnych ciążących na Banku, tj. art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia w zw.
z przepisami Kodeksu pracy.

4.       Informacja o okresach przetwarzania danych osobowych: Bank będzie przechowywał Pani/Pana dane osobowe przez okres niezbędny do realizacji procesu tej rekrutacji/ i przyszłych rekrutacji.

5.       Informacja o odbiorcach danych osobowych: Pani/Pana dane są przeznaczone dla Banku oraz mogą być przekazane podmiotom uczestniczącym na zlecenie Banku
w procesie rekrutacji/w procesach przyszłych rekrutacji.

6.       Prawa osoby, której dane dotyczą: Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania na warunkach wynikających z Rozporządzenia. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w sytuacji, gdy istnieje podejrzenie, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych.

7.       Obowiązek podania danych osobowych: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem Pani/Pana udziału w procesie rekrutacji/i w procesach przyszłych rekrutacji.

Oświadczenie: oświadczam, że przyjąłem/ęłam do wiadomości informacje zawarte w niniejszej klauzuli i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Przewidywana data zatrudnienia: od zaraz