Zobacz inne oferty pracy

Przedstawiciel handlowy usług telekomunikacyjnych

KASPOL Jarosław Fic

19

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzedaży

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

1

Liczba wakatów

Lokalizacja

Mazowieckie, Warszawa  - 1 wakat

Kluczowe umiejętności

Znajomość technik sprzedaży Komunikatywność Organizacja pracy

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko:

  • Jesteśmy przede wszystkim zespołem, – w naszej ekipie liczy się zarówno cała firma jak i każdy z osobna
  • Mamy wspólny cel – być ekspertami w swojej branży, i mówić o tym głośno
  • Determinuje nas pasja – o urządzeniach biurowych i komputerach wiemy niemal wszystko
  • Łączy nas konsekwencja – każdego dnia analizujemy potrzeby naszych klientów i szukamy dla nich najlepszych rozwiązań
  • Tworzymy rodzinę – wzajemnie się wspieramy, są w nas prawdziwe emocje.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie planem własnej sprzedaży i raportowanie działań
  • Realizowanie celów strategicznych, w tym sprzedażowych firmy
  • Aktywna sprzedaż produktów i rozwiązań
  • Utrzymanie dobrych relacji z dotychczasowymi partnerami biznesowymi i budowanie nowych kontaktów z Klientami
  • Zapewnienie wsparcia Klientom, na każdym etapie procesu sprzedaży i w procesie posprzedażowym
  • Realizacja założonego planu sprzedażowego oraz wyznaczonych celów
  • Ciągłe rozwijanie swoich kompetencji i wiedzy, korzystając z możliwości, które daje firma
  • Współpraca z dostawcami i serwisami sprzętu
  • Monitorowanie i raportowanie potrzeb rynku oraz analizowanie rynku i konkurencji

Nasze wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży
  • Wykształcenie średnie
  • Nastawienie na wynik i umiejętność realizacji celów
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista
  • Kreatywność, zdolność myślenia strategicznego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Odpowiedzialność i dynamika w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży IT
  • Znajomość budowy i funkcjonowanie sprzętu komputerowego

Oferujemy:

  • Pełne wsparcie w okresie wdrożenia,
  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia + premie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Świetną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Dostęp do najnowszych technologii i szkolenia u naszych Partnerów
  • Benefity

Kliknij "Aplikuj" i prześlij CV!

Prześlij CV oraz załóż darmowe konto pracownika

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona