Zobacz inne oferty pracy

Doradca techniczno - handlowy

Portos TR7

550

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Pomorskie, Gda┼äsk  - 1 wakat

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

Obs┼éuga klienta b2b Zmys┼é techniczny Samodzielno┼Ť─ç

Opis stanowiska

Masz do┼Ťwiadczenie w obs┼éudze Klienta B2B w bran┼╝y stolarki budowlanej?

Chcesz zarabia─ç w systemie prowizyjnym no limit?

Masz zadatki na z┼éot─ů r─ůczk─Ö i zagadnienia techniczne s─ů Ci bliskie?

Koniecznie zapoznaj si─Ö z nasz─ů ofert─ů pracy na stanowisku:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

STOLARKA BUDOWLANA

Co otrzymujesz?

  • Kontrakt B2B: korzystne warunki wspó┼épracy, w tym 26 dni p┼éatnego urlopu i 2 biurowe pi─ůtki w miesi─ůcu

  • Wynagrodzenie: oparte o prowizj─Ö bez limitu, ale zawieraj─ůce sta┼é─ů podstaw─Ö

  • Samochód do u┼╝ytku s┼éu┼╝bowego z kart─ů flotow─ů

  • Baza aktywnych Klientów

  • Przemy┼Ťlane, skuteczne wdro┼╝enie: przez pierwszy miesi─ůc przechodzisz szkolenia produktowe, techniczne i sprzeda┼╝owe. W tym czasie otrzymujesz pe┼éne ustalone wynagrodzenie.

  • Wsparcie z centrali: nasz zespó┼é umawia Twoje spotkania, ustala optymalne trasy przejazdów, wycenia, zapewnia serwis i obs┼éug─Ö reklamacji.

  • Sens pracy: reprezentujesz wiod─ůcego europejskiego producenta rolet zewn─Ötrznych i ┼╝aluzji fasadowych o silnej pozycji na rynku.

  • Przejrzysty proces rekrutacji: ka┼╝dy Kandydat jest na bie┼╝─ůco informowany o statusie swojej aplikacji - nikogo nie zostawiamy bez odpowiedzi.
  • Benefity: Multisport, ubezpieczenie grupowe, atrakcyjna zni┼╝ka na produkty firmowe

Co robisz codziennie?

  • Wizyty u Klientów biznesowych: ┼Ťrednio odwiedzasz 4 Klientów dziennie i doradzasz im w zakresie wyboru produktów i ich konfiguracji.

  • Rozwi─ůzujesz problemy techniczne: w terenie musisz czasem radzi─ç sobie z prostymi problemami technicznymi, które mog─ů napotka─ç nasi Klienci.

  • Szkolenia: co jaki┼Ť czas prowadzisz szkolenia Klientów i ich pracowników z zakresu nowych produktów, automatyki i spraw serwisowych.

  • Reagowanie na reklamacje: drobne reklamacje to równie┼╝ Twoja domena - szybko i skutecznie reagujesz na potrzeby Klienta.

  • Wyje┼╝d┼╝asz czasem w delegacje: od czasu do czasu odwiedzasz Klientów dalej od domu

  • Raportowanie: codziennie informujesz central─Ö o swoich dzia┼éaniach za pomoc─ů prostego narz─Ödzia do raportowania

Co pomo┼╝e Ci osi─ůga─ç cele?

  • Do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y i obs┼éudze Klientów B2B, szczególnie w bran┼╝y stolarki budowlanej: Twoje do┼Ťwiadczenie w bran┼╝y u┼éatwi Ci wdro┼╝enie i pozwoli szybciej osi─ůga─ç za┼éo┼╝one cele i odpowiada─ç na potrzeby Klientów

  • Zmys┼é techniczny: Twoje umiej─Ötno┼Ťci techniczne pozwol─ů Ci skutecznie radzi─ç sobie z prostymi problemami technicznymi w terenie, co jest istotne dla naszych Klientów.

  • Samodzielno┼Ť─ç i odpowiedzialno┼Ť─ç: jako nasz przedstawiciel musisz by─ç osob─ů, na której mo┼╝na polega─ç, która d─ů┼╝y do celu i potrafi samodzielnie podejmowa─ç decyzje.

  • Du┼╝a ch─Ö─ç do nauki: nasza oferta produktowa jest szeroka, a mo┼╝liwo┼Ťci konfiguracji produktów niemal niesko┼äczone. Oczekujemy, ┼╝e b─Ödziesz d─ů┼╝y─ç do ci─ůg┼éego rozwijania swojej wiedzy.

  • Laptop i dost─Öp do Internetu: przydadz─ů Ci si─Ö narz─Ödzia do codziennej pracy i raportowania.

APLIKUJ JU┼╗ DZISIAJ - W CIAGU DWÓCH DNI ROBOCZYCH OTRZYMASZ INFORMACJ─ś O LOSACH SWOJEJ APLIKACJI.

Pensja prowizja: 7 000 - 11 000 zł