Zobacz inne oferty pracy

Doradca ds. OZE

GÓRZNY GROUP

50

https://gorzny-group.pl/

Ogłoszenie ważne do: 25-06-2023

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

1

Liczba wakatów

Lokalizacja

Wielkopolskie  - 1 wakat

Kluczowe umiejętności

Prospecting Praca zespołowa Negocjacje

Opis stanowiska


Jesteśmy firmą, która swoją uwagę skupia na branży odnawialnych źródeł energii. Dzięki ciężkiej pracy staliśmy się ekspertami w dziedzinie montażu paneli fotowoltaicznych, magazynów energii, pomp ciepła, klimatyzacji i rekuperacji.

 

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca ds. OZE

 

Dlaczego praca u Nas?

 1. Oferujemy Ci 100% marży, co oznacza, że zarobisz realnie więcej pieniędzy, niż w innych firmach sprzedając podobne produkty.
 2. Co więcej, u Nas masz bardzo dobre ceny bazowe, dzięki czemu jesteś konkurencyjny.
 3. Realizujemy inwestycję na prefinansowaniu dla Klienta.
 4. Mamy w ofercie szeroką gamę komponentów, dzięki czemu dopasujesz szybko i łatwo dla każdego Klienta odpowiedni cenowo produkt.
 5. Klienci nie muszą czekać długo na dostawę i instalację zakupionych produktów. Montaże realizujemy do 4 tygodni.
 6. Zapewnimy Ci pełne wsparcie doświadczonego Managera, a elastyczne godziny pracy pozwolą na zachowanie równowagi praca-dom.

 

Kogo dokładnie szukamy?

 • Poszukujemy kandydatów, którzy mają praktyczne doświadczenie w obsłudze Klienta oraz OZE i są w stanie udokumentować swoje dotychczasowe osiągnięcia sprzedażowe.
 • Bardzo zależy nam na osobach posiadających umiejętność prospectingu, czyli samodzielnego pozyskiwania nowych kontaktów dowolnymi kanałami.
 • Zapraszamy do naszego zespołu osoby ambitne, cechujące się wysoką kulturą osobistą, lubiące pracować w zmiennym środowisku biznesowym, a przede wszystkim nastawione na osiąganie wysokich zarobków i realizację celów.
 • Wymogiem koniecznym jest posiadanie prawa jazdy kat. B, ponieważ praca w znacznej mierze jest pracą w terenie i będzie wymagała częstych wyjazdów do Klientów.

 

Czym będę się zajmować?

 1. Będziesz pozyskiwać oraz aktywnie sprzedawać i obsługiwać Klientów zainteresowanych zakupem produktów związanych z OZE.
 2. Będziesz realizować proces sprzedaży od początku do końca (doradztwo dla Klienta uwzględniające jego potrzeby, ofertowanie, negocjowanie, podpisywanie umów, monitorowanie realizacji zamówienia).
 3. Będziesz utrzymywać stałą komunikację z zespołem handlowym i technicznym firmy, w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi Klientów.
 4. Będziesz systematycznie raportować i analizować wyniki sprzedaży, w celu identyfikacji obszarów wymagających usprawnienia.

 

Jak zbudowany jest dział handlowy?

 • Nasz dział handlowy liczy ponad 40 osób i jest zarządzany przez Dyrektora Handlowego oraz podległych mu managerów sprzedaży.
 • Wszyscy nasi pracownicy są doświadczonymi specjalistami, którzy posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności do skutecznej sprzedaży produktów związanych z odnawialnymi źródłami energii.
 • W celu zapewnienia długoterminowego rozwoju naszych pracowników, organizujemy regularne szkolenia w zakresie rozmów handlowych i sprzedaży, szkolenia techniczne oraz spotkania podsumowujące.

 

Jak przebiega proces sprzedaży?

 1. Proces sprzedaży rozpoczyna się od nawiązania kontaktu z Klientem (telefonicznie, mailowo lub osobiście). Następnie, handlowiec dokładnie przedstawia Klientowi oferowane przez nas produkty i ich specyfikę.
 2. Kolejnym krokiem jest przygotowanie oferty handlowej i omówienie jej z Klientem. Handlowiec dokładnie wyjaśnia warunki oferty, odpowiada na pytania Klienta oraz negocjuje z nim warunki sprzedaży.
 3. W przypadku zaakceptowania oferty przez Klienta, nasi specjaliści przystępują do realizacji zamówienia. Montaż instalacji odbywa się w ciągu 3 tygodni od podpisania umowy.

 

Jak będę wynagradzany?

System wynagrodzenia w naszej firmie składa się z 2 elementów:

 1. Prowizji – zależnej od wartości sprzedanych produktów lub usług. Prowizja dla Handlowca wynosi 100% od cen bazowych. Mamy bardzo konkurencyjne ceny na rynku, dzięki czemu realnie każdego miesiąca możesz zarobić kilkadziesiąt tysięcy zł. Regularnie wypłacamy prowizje dla naszych pracowników na poziomie 30 tys. zł, a najlepsze osoby przekraczają 100 tys. zł miesięcznej prowizji. Co więcej - prowizja wypłacana jest po wpłacie przez Klienta zaliczki. Ta sama zasada jest przy prefinansowaniu.
 2. Dodatkowych konkursów sprzedażowych organizowanych co miesiąc, w których można wygrać atrakcyjne nagrody, takie jak hulajnoga elektryczna czy bon na wakacje w kwocie np.: 4000 - 5000 zł.

 

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij swoje CV!

Przewidywana data zatrudnienia: od zaraz

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Doradca ds. OZE

Pensja prowizja: 6 000 - 100 000 zł

Inne oferty, które mogą Cię zainteresować

Pensja podstawowa
Nieujawniona
Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
 • 2 lokalizacje -> 4 wakaty
Pensja podstawowa
Nieujawniona

Partner Biznesowy ds. OZE (fotowoltaika i pompy ciepła)

Podstawa: Nieujawniona
Pensja podstawowa
Nieujawniona

Doradca Klienta

Podstawa: Nieujawniona
Pensja podstawowa
Nieujawniona

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
Pensja podstawowa
Nieujawniona

Przedstawiciel Handlowy ds. OZE

Podstawa: 3 000 - 5 000 zł
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Pensja podstawowa
3 000 - 5 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. sprzedaży OZE-BROKER

Prowizja: 5 000 - 50 000 zł
Samochód Baza kontaktów
Pensja prowizja
5 000 - 50 000 zł
Samochód Baza kontaktów