Doradca handlowy - branża OZE [wysoki system prowizyjny wraz z podstawą]

Podstawa: 3 000 - 5 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 5 000 zł

Samochód Baza kontaktów

Przedstawiciel handlowy - branża winiarska

Samochód Baza kontaktów

Przedstawiciel handlowy z językiem niemieckim NOWA

Podstawa: Nieujawniona
Samochód
Nieujawniona
Samochód

Baza kontaktów
  • Vectra S.A.
  • B2B, B2C
  • Telco - Telefonia mobilna i stacjonarna
  • 26-03-2024
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty
Baza kontaktów

Specjalista ds. pozyskiwania nowych klientów

Podstawa: 4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów
  • Semtop
  • B2B
  • Media - Produkty i usługi mediowe (marketing, reklama)
  • 23-03-2024
Pensja podstawowa
4 300 - 15 000 zł

Samochód Baza kontaktów

New Business Specialist

Podstawa: 3 500 - 7 000 zł
Pensja podstawowa
3 500 - 7 000 zł
Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego

Specjalista/inżynier sprzedaży - pompy ciepła, rekuperatory, centrale wentylacyjne

AAS sp zo.o.

999

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy, Wyjazdowa

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Małopolskie

Praca z klientem korporacyjnym Tworzenie procesów sprzedażowych Negocjacje

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, wiodącego dostawcy i producenta systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy pełnych zaangażowania Kandydatów na stanowisko:

Specjalista/inżynier sprzedaży

(pompy ciepła, rekuperatory, centrale wentylacyjne)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów, prowadzenie negocjacji handlowych
  • budowanie długofalowych relacji z pozyskanymi i obecnymi klientami
  • realizowanie założonego budżetu sprzedaży na inwestycjach
  • monitoring rynku inwestycji budowlanych oraz ofert konkurencji
  • przygotowywanie ofert z projektów technicznych dla klientów
  • współpracę z klientami – inwestorami, wykonawcami, projektantami
  • dobór pomp ciepła i innych urządzeń asortymentu firmy
  • pracę w oparciu o strategię sprzedaży B2B

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych
  • umiejętności prowadzenia negocjacji z klientami i producentami
  • silnego zorientowania na realizację planów sprzedaży
  • samodzielności, kreatywności, aktywności w działaniu
  • posiadania prawa jazdy kategorii B
  • znajomości branży i asortymentu firmy (pompy ciepła, klimatyzatory, wentylacje, rekuperatory)
  • znajomości lokalnego rynku inwestycji
  • mile widziane doświadczenie z instalatorami, obsługa programu AUTO CAD

Wybranemu kandydatowi zapewniamy:

  • efektywny program wdrożenia w zakresie oferowanych rozwiązań technologicznych
  • ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację różnorodnych projektów
  • dużą samodzielność w działaniu
  • możliwość rozwoju kariery w strukturach naszej firmy
  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta
  • atrakcyjne warunki płacowe: podstawa wynagrodzenia 5-6 tys. netto + premie kwartalne
  • samochód służbowy marki Toyota (również do użytku prywatnego)
  • zadaniowy czas pracy (możliwość pracy z domu, do dyspozycji w pełni wyposażone biuro czynne w godzinach 8-16)
  • laptop, telefon komórkowy
  • udział w PPE (gdzie tylko Pracodawca odprowadza 3,5% wartości brutto wynagrodzenia zasadniczego na konto emerytalne pracownika w PZU)
  • szeroki dostęp do szkoleń, konferencji, biblioteki firmowej (wewnętrzne szkolenia techniczne w ramach własnej Akademii)
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie)
  • wyjazdy motywacyjne (również zagraniczne), częsty udział w targach branżowych krajowych oraz zagranicznych

Przewagi konkurencyjne w zakresie sprzedawanych produktów:

  • 10-letnia gwarancja na urządzenia
  • odpowiedź na programy Eco i zielona energia
  • wysokie walory energetyczne / oszczędność
  • jakość i cena