Niestety oferta pracy, kt├│r─ů przegl─ůdasz ju┼╝ wygas┼éa.

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Starszy Opiekun Finansowy

Baza kontakt├│w

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 6 wakat├│w
Nieujawniona

Partner Biznesowy ds. OZE (fotowoltaika i pompy ciepła)

Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Przedstawiciel Handlowy

AGART-PRO Sp. z o.o.

80

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzeda┼╝y

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Lokalizacja

Pomorskie

Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y Komunikatywno┼Ť─ç Budowanie relacji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma Agart-Pro Sp. z o.o. od kilkunastu lat zajmuje si─Ö kompleksowym zaopatrzeniem cukierni, lodziarni i piekarni w najwy┼╝szej jako┼Ťci produkty. Jeste┼Ťmy dystrybutorem produktów czo┼éowych producentów z Polski oraz Europy. Zapewniamy sta┼é─ů opiek─Ö handlowców i technologów. Od czasu swego powstania, firma otworzy┼éa i pr─Ö┼╝nie prowadzi 4 filie na terenie Polski. Swoim zasi─Ögiem obejmujemy województwa: pomorskie, dolno┼Ťl─ůskie, mazowieckie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie oraz lubuskie. Rzetelno┼Ť─ç firmy po┼Ťwiadczaj─ů zdobyte nagrody, w┼Ťród których wymieni─ç mo┼╝na m.in. Gazel─Ö Biznesu i Diamenty Forbesa.

Obecnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowi─ůzków:

  • Rozwój naszego biznesu dystrybucyjnego poprzez budowanie d┼éugofalowych relacji z Klientami,
  • Odpowiedzialno┼Ť─ç za realizacj─Ö targetów sprzeda┼╝owych,
  • Doradztwo Klientom w doborze asortymentu, aby znale┼║─ç najlepsze rozwi─ůzania potrzebne w ich procesach produkcyjnych i handlowych,
  • Przyjmowanie zamówie┼ä od Klientów i aktywna sprzeda┼╝,
  • Prowadzenie negocjacji sprzeda┼╝owych z Klientami,
  • Analiza konkurencji i rynku na podleg┼éym terenie,
  • Analiza sprzeda┼╝y asortymentu oferowanego Klientom,
  • Wspó┼épraca z pozosta┼éymi cz┼éonkami zespo┼éu w celu wprowadzania rozwi─ůza┼ä podnosz─ůcych efektywno┼Ť─ç sprzeda┼╝y ca┼éego regionu.

Nasze wymagania:

  • Do┼Ťwiadczenie w bran┼╝y piekarniczo – cukierniczej, znajomo┼Ť─ç rynku i Klientów z tej bran┼╝y w powierzonym regionie,
  • Do┼Ťwiadczenie handlowe w bran┼╝y spo┼╝ywczej - najlepiej w kanale B2B,
  • Wiedza z zakresu komunikacji z Klientem i znajomo┼Ť─ç procesu sprzeda┼╝y,
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç budowania relacji z Klientami,
  • Pomys┼éowo┼Ť─ç i gotowo┼Ť─ç do wprowadzania nowych rozwi─ůza┼ä,
  • Elastyczno┼Ť─ç i szybko┼Ť─ç dzia┼éania oraz nastawienie na cel,
  • Profesjonalizm i budowanie zaufania,
  • Systematyczno┼Ť─ç i sumienno┼Ť─ç widoczna w przygotowaniu do procesu sprzeda┼╝y,
  • Umiej─Ötno┼Ťci analityczne,
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • Codzienne wsparcie ┼Ťwietnych ludzi: Regionalnego Kierownika Sprzeda┼╝y i Technologa oraz ca┼éego zespo┼éu w oddziale i w centrali,
  • Realne docenienie Twojego wk┼éadu i osi─ůganych wyników,
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia z┼éo┼╝ony z cz─Ö┼Ťci sta┼éej oraz premii zale┼╝nej od sprzeda┼╝y,
  • Niezb─Ödne narz─Ödzia do pracy: samochód s┼éu┼╝bowy z mo┼╝liwo┼Ťci─ů prywatnego u┼╝ytkowania, laptop, smartfon,
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwoju zawodowego i osobistego,
  • Wiele inicjatyw i benefitów wspieraj─ůcych dobre samopoczucie (dzie┼ä wolny w urodziny, program EAP, opieka medyczna, dzia┼éania z obszaru profilaktyki zdrowotnej).

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na ┼╝ycie,
  • S┼éu┼╝bowy samochód do u┼╝ytku prywatnego,
  • Brak dress code’u,
  • Wyprawka dla dziecka,
  • ┼Üwi─Ötowanie urodzin,
  • Program rekomendacji pracowników,
  • Inicjatywy dobroczynne,
  • Dodatkowy urlop.