Niestety oferta pracy, kt├│r─ů przegl─ůdasz ju┼╝ wygas┼éa.

Inne oferty firmy Cinkciarz.pl Sp.z o.o.

Konsultant ds. obsługi klienta

Podstawa: 3 500 - 4 800 zł
Pensja podstawowa
3 500 - 4 800 zł

Partner Handlowy ds. Fotowoltaiki i Pomp Ciepła wraz z Zespołem Sprzedażowym NOWA

Podstawa: 3 000 - 5 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 5 000 zł
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Doradca Ubezpieczeniowy - ┼Ül─ůskie

Baza kontakt├│w

LIDER SPRZEDA┼╗Y ÔÇô w najwi─Ökszym projekcie OZE w Polsce

Podstawa: 2 500 - 5 000 zł
Samoch├│d
Pensja podstawowa
2 500 - 5 000 zł
Samoch├│d

Doradca klienta biznesowego

Baza kontakt├│w

Doradca handlowy ds. fotowoltaiki i pomp ciepła NOWA

Podstawa: 3 500 - 6 100 zł
Pensja podstawowa
3 500 - 6 100 zł
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Business Development Specialist

Cinkciarz.pl Sp.z o.o.

200

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzeda┼╝y

Poziom stanowiska

Zdalna

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Lokalizacja

Katowice

Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y Budowanie relacji Znajmo┼Ť─ç bran┼╝y fintech

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Portal finansowy Cinkciarz.pl zapewnia dost─Öp do najpopularniejszych us┼éug finansowych: wymiany walut, przekazów pieni─Ö┼╝nych, p┼éatno┼Ťci oraz transakcji Forex. Spó┼éka Cinkciarz.pl dzia┼éa od 2010 roku. Jest jedn─ů z najszybciej rozwijaj─ůcych si─Ö firm w Europie. W 2018 r. znalaz┼éa si─Ö na 8. miejscu „Listy 200” najwi─Ökszych przedsi─Öbiorstw wg tygodnika Wprost. Zatrudniamy ludzi, którzy kochaj─ů swoj─ů prac─Ö. Budujemy zespo┼éy sk┼éadaj─ůce si─Ö m.in. ze specjalistów IT, marketingu i sprzeda┼╝y. Biura grupy znajduj─ů si─Ö w Zielonej Górze, Warszawie, Chicago i Limassol. Marka jest partnerem m.in. Chicago Bulls.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Je┼╝eli do nas do┼é─ůczysz, b─Ödziesz:

  • nawi─ůzywa─ç i utrzymywa─ç relacje z kluczowymi klientami biznesowymi spó┼éki,
  • bra─ç udzia┼é w tworzeniu produktów na rynki polski i zagraniczne,
  • kreowa─ç trendy i rozwija─ç produkty p┼éatno┼Ťciowe,
  • aktywnie pozyskiwa─ç nowych klientów i odpowiada─ç na ich wymagania biznesowe,
  • wspó┼étworzy─ç proces onboardingu dla klientów,
  • reprezentowa─ç firm─Ö na mi─Ödzynarodowych targach i seminariach,
  • monitorowa─ç rynek i dzia┼éania konkurencji,
  • wspó┼épracowa─ç z innymi dzia┼éami firmy, w tym: mobile, AI, Big Data.

Czego oczekujemy?

  • min. 2-letniego do┼Ťwiadczenia w sprzeda┼╝y, preferowane w bran┼╝y finansowej,
  • znajomo┼Ťci rynku walutowego i/lub p┼éatno┼Ťci on-line,
  • rozwini─Ötych umiej─Ötno┼Ťci mi─Ökkich - w tym: komunikacyjnych i negocjacyjnych,
  • postawy “can-do” i przekonania, ┼╝e chcesz rozwija─ç siebie i mark─Ö,
  • umiej─Ötno┼Ťci koncentracji na wynikach,
  • gotowo┼Ťci do odbywania okazjonalnych podró┼╝y s┼éu┼╝bowych,
  • statusu osoby niekaranej.

Twoje szanse na do┼é─ůczenie do naszego zespo┼éu zwi─Ökszy:

  • znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego,
  • zainteresowanie bran┼╝─ů e-commerce i nowymi technologiami.

Dlaczego Cinkciarz.pl?

  • pracujemy w firmie o ugruntowanej pozycji, obecnej na rynku od 10 lat,
  • oferujemy stabilno┼Ť─ç - w dobie pandemii dbamy o swoich pracowników, utrzymujemy poziom zatrudnienia oraz nie redukujemy pensji ani etatów,
  • rekrutujemy w trybie online,
  • oferujemy umow─Ö o prac─Ö,
  • mamy elastyczne godziny rozpocz─Öcia pracy,
  • pracujemy zdalnie w wybranych dzia┼éach,
  • jeste┼Ťmy otwarci na wspó┼éprac─Ö z osobami z niepe┼énosprawno┼Ťci─ů,
  • dbamy o rozwój zawodowy: pracujemy z najnowocze┼Ťniejszymi technologiami i narz─Ödziami,
  • mamy bezp┼éatne lekcje j─Özyka angielskiego,
  • rozwijamy firmow─ů bibliotek─Ö,
  • mamy ┼Ťwietnie wyposa┼╝one strefy rozrywki i relaksu,
  • mamy pyszn─ů kaw─Ö,
  • pracuje z nami mnóstwo ┼Ťwietnych ludzi!

Wi─Öcej o nas i aktualne oferty pracy: www.praca.cinkciarz.pl