Przedstawiciel Handlowy

GAUDI Sp. z o.o.

50

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Podkarpackie

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

Negocjacje Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y Budowanie relacji

Opis stanowiska

Firma White Label rozpocz─Ö┼éa swoj─ů dzia┼éalno┼Ť─ç ponad 5 lat temu. Zaczynali┼Ťmy od monta┼╝u wi─Ökszo┼Ťci dost─Öpnych instalacji w budownictwie mieszkalnym – sanitarnych, wentylacyjnych, grzewczych, a wreszcie - fotowoltaicznych. Wykonywali┼Ťmy równie┼╝ inne prace z zakresu budownictwa i remontów.

White Label oferuje fotowoltaik─Ö dla klientów indywidualnych oraz firm. To, co nas wyró┼╝nia, to najwy┼╝sza jako┼Ť─ç montowanych systemów, korzystamy bowiem ze sprawdzonych podzespo┼éów cenionych na ca┼éym ┼Ťwiecie producentów. Przyk┼éadamy du┼╝─ů wag─Ö do jako┼Ťci materia┼éów, które znajduj─ů si─Ö w naszej ofercie. Zale┼╝y nam na wygodzie, satysfakcji i bezpiecze┼ästwie naszych klientów. Zapewniamy kompleksow─ů obs┼éug─Ö, indywidualne podej┼Ťcie do nabywcy, pomoc w za┼éatwieniu formalno┼Ťci (kredytów, dofinansowa┼ä, ulg), pe┼én─ů opiek─Ö posprzeda┼╝ow─ů. Naszych specjalistów cechuje du┼╝a wiedza i profesjonalizm w dzia┼éaniu, co potwierdzaj─ů opinie zadowolonych klientów.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Odpowiedzialno┼Ť─ç:

  • obs┼éuga powierzonych klientów
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymanie relacji
  • realizacja planów sprzeda┼╝owych

Wymagania:

  • do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y na stanowisku PH (min. 2 lata) / mile
    widziane
  • dobra organizacja pracy
  • znajomo┼Ť─ç komputera (MS Office + Internet)
  • prawo jazdy kat. B
  • w┼éasna dzia┼éalno┼Ť─ç gospodarcza

Oferujemy:

  • dobr─ů ofert─Ö dla klienta (wa┼╝ne, bo có┼╝ jest warty dobry system prowizyjny bez dobrej oferty :-)
  • dzia┼é wsparcia sprzeda┼╝y
  • leady
  • skuteczne szkolenie wprowadzaj─ůce (techniczne i dot. sprzeda┼╝y fotowoltaiki)
  • bardzo atrakcyjny system prowizyjny :-)
  • rycza┼ét paliwowy
  • mo┼╝liwo┼Ť─ç otrzymania auta s┼éu┼╝bowego (jasno okre┼Ťlone warunki)

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona