Doradca Energetyczny

mSolar

50

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

< 1 roku

Lokalizacja

Kujawsko-pomorskie

Zaanga┼╝owanie Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y Samodzielno┼Ť─ç

Opis stanowiska

W zwi─ůzku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca energetyczny - Handlowiec

Wymagania:

  • minimum 2 lata do┼Ťwiadczenia w handlu (równie┼╝ poza bran┼╝─ů)
  • umiej─Ötno┼Ťci komunikacji i negocjacji
  • samodzielno┼Ť─ç w sprzeda┼╝y
  • wysoka aktywno┼Ť─ç oraz ambicja
  • znajomo┼Ť─ç podstaw obs┼éugi komputera (excel, word, outlook, CRM)
  • aktywne prawo jazdy kat. B

Je┼╝eli twoje do┼Ťwiadczenie nie spe┼énia ww. wymaga┼ä, ale jeste┼Ť ambitny i chcesz rozwija─ç si─Ö jako sprzedawca - odezwij si─Ö do nas. Ch─Ötnie porozmawiamy.

Do g┼éównych zada┼ä osoby zatrudnionej na tym stanowisku b─Ödzie nale┼╝a┼éo:

  • obs┼éuga klientów biznesowych oraz prywatnych w zakresie doradztwa energetycznego oraz sprzeda┼╝y instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciep┼éa
  • budowanie i rozwój relacji z klientami poprzez sprzeda┼╝ pocz─ůtkow─ů oraz analiz─Ö wymaga┼ä i upselling
  • przedstawienie oferty firmy oraz przygotowanych dla klientów ofert indywidualnych
  • pozyskiwanie klientów
  • obs┼éuga sprzeda┼╝owa (podpisywanie umów)
  • realizacja indywidualnych planów sprzeda┼╝owych

Oferujemy system wynagrodzeń oparty o:

  • p┼éac─Ö podstawow─ů
  • prowizj─Ö sprzeda┼╝ow─ů bez górnego limitu (opisan─ů w umowie z pe┼énymi stawkami - bez "prowizji" uznaniowych)
  • premie za realizacj─Ö planów sprzeda┼╝owych

Ponadto oferujemy:

  • wsparcie sprzeda┼╝owe (zarówno codzienne wsparcie back-office jak i szkolenia technologiczne i sprzeda┼╝owe prowadzone przez najlepszych ekspertów na rynku)
  • narz─Ödzia niezb─Ödne do pracy (samochód, telefon, laptop, CRM oraz inne drobne narz─Ödzia)
  • prac─Ö w solidnej firmie (24 lata na rynku)
  • dowoln─ů form─Ö zatrudnienia (UoP, B2B, freelance)
  • sprzeda┼╝ najlepszych produktów termomodernizacyjnych na rynku
  • minimum pracy administracyjnej dla zmaksymalizowania okazji do sprzeda┼╝y

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prze┼Ťlij swoje CV.

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: 2 000 - 3 000 zł