Niestety oferta pracy, kt├│r─ů przegl─ůdasz ju┼╝ wygas┼éa.

Baza kontakt├│w

Przedstawiciel handlowy

Podstawa: 4 000 - 7 000 zł
Pensja podstawowa
4 000 - 7 000 zł

Samoch├│d Baza kontakt├│w

Specjalista ds. sprzedaży usług IT z językiem niemieckim

Podstawa: 6 000 - 10 000 zł
Pensja podstawowa
6 000 - 10 000 zł
Baza kontakt├│w

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy ds. OZE

SKOMAT

12

Umowa o dzieło

Kontrakt B2B

Umowa o prac─Ö

Umowa zlecenia

Niepełny etat

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

Brak

Lokalizacja

Bochnia

Budowanie relacji Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y Tworzenie strategii sprzeda┼╝y

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

SKOMAT to profesjonalizm, pasja oraz ciekawe projekty. Firma SKOMAT specjalizuje si─Ö w doradztwie, projektowaniu, budowie oraz utrzymaniu instalacji fotowoltaicznych. W sposób kompleksowy prowadzimy proces inwestycyjny, pocz─ůwszy od projektu instalacji a sko┼äczywszy na optymalizacji energetycznej produkowanej energii z instalacji fotowoltaicznych. Naszymi klientami firmy s─ů osoby fizyczne, rolnicy, mali przedsi─Öbiorcy oraz podmioty inwestuj─ůce w energetyk─Ö zawodow─ů.

Wieloletnie do┼Ťwiadczenie oraz szeroka wiedza pracowników SKOMAT pozwala podejmowa─ç im wiele specyficznych oraz niestandardowych projektów takich jak: rozwi─ůzanie off-gridowe, instalacje przemys┼éowe maksymalizuj─ůce autokonsumpcje energii w┼éasnej, uk┼éady hybrydowe wiatrowo-s┼éoneczne, instalacje gruntowe dopasowane do specyficznego usytuowania terenu czy instalacje Building Integrated Photovoltaics (BIPV). Nasze portfolio ci─ůgle si─Ö rozwija, oferujemy tak┼╝e magazyny energii, pompy ciep┼é─ů czy automatyk─Ö domow─ů.

Dlatego te┼╝ poszukujemy osoby, która do┼é─ůczy do naszego zespo┼éu na stanowisku:

Do Twoich zadań będzie należeć:

  • pozyskiwania nowych klientów,
  • budowanie kana┼éu sprzeda┼╝y,
  • budowaniem d┼éugofalowych relacji z Klientami.

Naszymi oczekiwaniami s─ů:

  • znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y,
  • umiej─Ötno┼Ťci negocjacji,
  • samodzielno┼Ťci w planowaniu i organizacji pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • samodzielno┼Ť─ç.

Oferujemy:

  • elastyczne warunki zatrudnienia, zatrudnienie w oparciu o umow─Ö zlecenie, prace, B2B.
  • dobre perspektywy rozwoju zawodowego.
  • trakcyjny system wynagrodze┼ä – premia + prowizja.
  • wsparcie sprzeda┼╝owe.
  • niezb─Ödne narz─Ödzia do pracy.
  • mo┼╝liwo┼Ť─ç awansu w strukturze firmy.
  • prac─Ö w zespole specjalistów z du┼╝ym do┼Ťwiadczeniem w bran┼╝y.