Nieujawniona

Doradca Klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 6 wakatów

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty

Nieujawniona

Konsultant Techniczno-Handlowy

Aquapol Polska CPV

6

Umowa Agencyjna

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Koszalin

Elastyczność w działaniu Budowanie relacji Dobra organizacja czasu pracy

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma AQUAPOL POLSKA CPV z siedzibą w Świebodzicach, jest  liderem w dziedzinie osuszania murów metodą nieinwazyjną. Od 2004 roku jako wyłączny przedstawiciel austriackiej firmy Aquapol na Polskę osuszyliśmy ponad 1600 budynków. Jesteśmy firmą rodzinną, w której wykwalifikowany zespół oraz unikatowe właściwości dostarczanego rozwiązania są stałym motorem napędowym do dalszego rozwoju. Skuteczność Systemu Aquapol jak również indywidualne podejście do każdego klienta to wizytówka Naszej firmy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant Techniczno – Handlowy

Region – województwa: Podkarpackiego ( Rzeszów, Przemyśl), pomiędzy zachodniopomorskim i pomorskim ( Szczecinek, Wałcz, Koszalin ).

Kogo dokładnie szukamy?

  • Poszukujemy osób, które posiadają doświadczenie w kontaktach handlowych. Idealnie gdyby kandydaci dotychczas pracowali z biurami projektowymi, zarządcami nieruchomości i architektami,
  • Kandydatów rozpatrujących Nasze ogłoszenie powinna cechować łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność budowania relacji z klientami oraz elastyczność i samodzielność w podejmowaniu działań operacyjnych,
  • Ważnym aspektem jest również to aby kandydaci posiadali podstawową wiedzę techniczną z zakresu prac budowlanych i byli gotowi do bycia partnerem w biznesie.

Czym będę się zajmował?

  • Pozyskiwaniem nowych klientów na powierzonym terenie działania,
  • Budowaniem sieci partnerów korzystających z rozwiązania firmy,
  • Przygotowywaniem ofert techniczno – handlowych,
  • Prezentowaniem oferty na spotkaniach z klientami,
  • Wsparciem klientów w zakresie doradztwa technicznego,
  • Pracą w oparciu o standardy firmy,
  • Dbaniem o dobry wizerunek firmy,
  • Realizacją planów sprzedażowych.

Jak przebiega wdrożenie?

Onboarding trwa około 2 tygodni podczas, których:

  • Partner uczestniczy w szkoleniu teoretycznym organizowanym w centrali firmy oraz w szkoleniu praktycznym , które odbywa się w terenie działania Partnera,
  • Ścieżkę oraz jej poszczególne etapy wdrożenia możesz podejrzeć klikając w link: https://www.aquapol.pl/kariera/

Jak będę wynagradzany?

System wynagrodzeń w firmie składa się z:

  • Stałej prowizji od sprzedaży oraz
  • Premii kwartalnej od uzyskanej sprzedaży,
  • Stała premia od sprzedaży oraz premia kwartalna zagwarantowane w treści umowy.

Jak zbudowany jest proces sprzedażowy i dział handlowy?

Proces sprzedaży składa się z następujących kroków:

  • Spotkanie na obiekcie u klienta,
  • Opracowanie oferty dla klienta,
  • Prezentacja oferty na spotkaniu z klientem,
  • Podpisanie umowy,
  • Uczestnictwo na montażu systemu oraz na serwisach.

Dział handlowy liczy obecnie 12 osób: Konsultantów Techniczno – Handlowych rozlokowanych w różnych częściach kraju, oraz Szefa Sprzedaży, który zarządza zespołem.