Zobacz inne oferty pracy

Przedstawiciel handlowy ds. OZE

FreeEco Sp. z o.o.

25

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

Brak

Poziom doświadczenia

5

Lokalizacja

Podkarpackie, Łódzkie, Podlaskie, Lubelskie  - 5 wakatów

otwartość na wizyty u klienta wraz z pozyskiwaniem klienta Znajomość technik sprzedaży Przedstawienie dotacji czyste powietrze

Opis stanowiska

Freeeco Sp. z o. o. to prężnie rozwijająca się firma w branży OZE. Firma powstała w 2015 roku w wyniku połączenia się podmiotu z branży elektro-energetycznej z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem z firmą handlową. Zatrudniamy doświadczony zespół projektantów, inżynierów i techników. Mamy własne ekipy, nie zlecamy montaży! Jesteśmy importerem i dystrybutorem technologii niezbędnych do budowy instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii, systemów pomp ciepła.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy energicznych osób na stanowisko:

Przedstawiciela handlowego ds. OZE

Region pracy: województwo łódzkie, podlaskie, podkarpackie oraz lubelskie

Czym będziesz się zajmować:

  • aktywnym pozyskiwaniem własnych klientów
  • obsługą klientów z leadów
  • doradztwem w Programie Czyste Powietrze
  • doradztwem energetycznym
  • wykonywaniem audytów energetycznych i ofertowaniem
  • negocjowaniem ceny oraz pośredniczeniem w zawarciu umów
  • telefoniczną i mailową obsługą klientów
  • kontaktem z klientem na każdym etapie realizacji inwestycji
  • pomocą przy uzyskaniu finansowania inwestycji

Nasze wymagania:

  • znajomość branży energetycznej / fotowoltaicznej
  • znajomość Programu Czyste Powietrze
  • ambicja, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • otwartość na wizyty u klienta wraz z pozyskiwaniem klienta
  • pozytywne nastawienia do życia
  • wysoka kultura osobista
  • nastawienie na realizację celów
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Wdrożenie i systemy cyklicznych szkoleń
  • Aktywną pomoc naszego "back-office" na każdym etapie współpracy z klientem - dofinansowania, zgłoszenia, projekty - wszystko załatwiamy
  • Pracę w oparciu o umowę B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa uzależniona od doświadczenia, system prowizyjny+narzuty
  • Narzędzia do pracy po okresie próbnym - auto służbowe, laptop, telefon
  • Pracę w ogólnopolskiej firmie wyróżnionej wieloma nagrodami (Gazele Biznesu, Bruk-Bet Partner)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansowania, podnoszenia swoich kwalifikacji, poszerzania swoich kompetencji,
  • Możliwość prowadzenia swojego oddziału
  • Imprezy i wyjazdy integracyjne
  • Własny system CRM do zarządzania obiegiem dokumentów
  • Szybkie terminy montażu -posiadamy własny magazyn oraz własne ekipy
  • Najbardziej konkurencyjne ceny
  • Szerokie możliwości finansowania inwestycji przez Klienta
  • Pracę w zgranym zespole, w prawdziwie rodzinnej atmosferze

Benefity:

  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego (tylko dla osób z doświadczeniem w branży OZE)
  • kawa / herbata
  • karta FitProfit

Zapraszamy partnerów z całej Polski do współtworzenia naszych oddziałów i budowania zielonej przyszłości.

Nasz magazyn, dzięki któremu realizujemy zamówienia niemal od ręki!

Prześlij CV oraz załóż darmowe konto pracownika

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja prowizja: 10 000 - 30 000 zł